Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha egy fiú elpirul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy fiú elpirul? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Szinte mindentől kipirulok, ha sok ember rámnéz, osztályban felelek, táblánál vagyok, ha egy lány rámnéz vagy hozzám szól.

Szerintem, ha egy lány kipirul az nem gáz, az cuki.

De ha egy fiú pirul el az már gáz?

És nem olyan enyhén látható pirosodás, hanem az egész fejem vörös lesz és ez miatt zárkózott vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm.



#fiú #gáz #pirulás #kipirulás #elpirulás #lepirulás #összepirulás #felpirulás #bepirulás
2015. aug. 7. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz :) te ilyen típusú vagy, nekem pont az ilyenek jönnek be :)
2015. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, bár kevesebbért is megszólnak másokat, szóval biztos sokan cikinek tartják, ne legyenek illúzióid. Viszont a jó hír az, hogy nem kell velük foglalkoznod :)

A félszegséget meg zárkózottságot meg le lehet küzdeni, kinek rövidebb, kinek hosszabb idő alatt, de azon dolgoznod kell, még ha nehéz is.

2015. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mellesleg az volt a szerencse, hogy most 8. év végén kezdett előjönni és az osztálytársaim nem cikiztek miatta, mert ismertek. Ősszel, az új suliban biztos fognak ez miatt cikizni. :/

2015. aug. 7. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mondanom sem kell hogy gyűlölöm:S

Nekem hiába tudták hogy ilyen vagyok, mindig szóvá tették is nagyon gáz volt, rátett még egy lapáttal:S

2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. A barátom ilyen és őt nem zavarja mindenkivel jóban van és neked sem kell zárkózottnak lenned emiatt :-) És szerintem hogy ha egy lány hozzá szól és elpirul az aranyos egy fúban. Sok ember elpirul amikor sokan nézik(én is elszoktam és még zavarba is jövök). És ha valaki ezért cikizik az egy nagy ...! És sok sikert az új sulidban ;-)
2015. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak annyit tehetsz, hogy nem veszel róla tudomást. Bekerülsz egy új közösségbe, szerezel új barátokat, ismerkedsz új emberekkel.. s idővel azt veszed észre, hogy ennek már vége. :) Fő a magabiztosság, ne légy töketlen. :) Ha gyakorolod az emberekkel való kommunikációt menni fog. :) Hajrá.
2015. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 8. 20:51
 8/11 anonim válasza:

cuki lehetsz :s

vagy nemtudom *.*

13/l

2015. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Neem ez egyaltalan nem gaz, nagyon aranyos tud lenni 😊
2015. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én sosem vagyok aranyos! Ha mégis azt gondolod, átrendezhetem a pofádat. Jó véresre.

Nem baj ha elpirulsz.

2021. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!