Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak meg olyan fiuk akiknek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak meg olyan fiuk akiknek?

Figyelt kérdés
Vannak olyan fiuk akiknek meg bejonnek a 90kg-os lanyok? Nekem inkabb a combom es a fenekem nagy ami igazabol annyira nem zavar. Rendszeressen sportolok otthon, figyelek hogy mit eszek de valahogy nehezen fogyok. Ha arrol van szo hogy baratokkal elmegyek valahova pizzazni vagy valami en is eszek de nem egy egeszet, csak peldaul 3-4szeletet. Lehet eselyem, hogy baratom legyen, vagy nalatok ez mar tul sok? Ha tetszik egy lany akkor nem zavarna titeket ha nem lenne vekony esetleg kover lenne?

2017. febr. 19. 13:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy 15/L
2017. febr. 19. 13:05
 2/14 anonim ***** válasza:

Én sose így néztem lányokra vagy bárkire ha a véleményem érdekel☺

De én általában magam is maradok a véleményemmel.

Régen volt egy csapatom, nagy terveink voltak.

3 kockát képzelj el, az egyikünk a legnagyobbak egyike volt, zseniális matekos és iszonyat hamar belejött a programozásba.

De mindig bántották ami nekem nagy fájdalom volt.

Megalázták sokszor és ő állandóan ilyeneket kérdezett tőlem.


Aztán késöbb egyetemen megismert egy nagyon rendes lányt, aki ráadásul egy bomba😃😃😃

Kb; igy kepzeld el most:

Keress rá Guillermo del toro-ra es írd mellé family.


De van csajos verzió is, Christopher Nolan felesége nem egy 10 kilós csajszi, pedig rendezőnk a kor legjobbja.


Mondjuk haverommal összevesztem egy életre mert a videójátékos csapatom összeomlott miatta és magamnak meg maradt a festés stb;


Na de szóval sztem a súly egy dolog, ha törekszel meghozza gyümölcsét, és fiút is találsz majd😉

2017. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a commentet :)
2017. febr. 19. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:
A 90 kg onmagaban valoban nem keves, de nem mindegy, milyen magas vagy melle, ha olyan 175-180 cm vagy meg annal is magasabb, akkor mar tavolrol sem olyan veszes, mint ha pl.csak 160 korul vagy. De ha ez a helyzet, akkor sem dol ossze a vilag, ismerek kover, sot elhizott (162 cm-125 kg) lanyt is, aki a tulsulya ellenere nagyon vonzo, mert gyonyoru arca van es az alakjabol a maximumot hozza ki, csinosan oltozkodik. Es mindig mosolyog, jol erzi magat a boreben:)
2017. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én szívesen felpróbálnálak ;)
2017. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszene egy ilyen lány, nem tudok ellenállni egy szép duci csajnak... 22/F
2017. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En iagazbol 160cm vagyok es sokan mondjak, hogy milyen aranyos hogy ilyen pici vagyok de igazabol ennyi...minden fiunal megakadok a baratsagnal
2017. febr. 19. 14:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem akadnál meg ;)
2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is csak a molett, kövér lányok jönnek be.

Elképzelni nem tudnék vékony csajjal még egy esti flörtölést se, még csókot se.

2017. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. febr. 19. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!