Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én egy csendesebb, szelidebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy csendesebb, szelidebb lány vagyok, de nekem mindig a hangos, vicces, vagány fiúk jöttek be. Szerintetek vannak ilyen fiúk közül olyanok, akiknek az ilyen lányok tetszenek? Lehet jó, hosszútávú, komoly kapcsolat ebből? 17/L

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak. Lehet.
2016. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Sok fiu van ugy hogy a csendesebb lányok tetszenek nekik
2016. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ellentétek vonzák egymást.
2016. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, én mindig is visszafogottabb srác voltam inkább, de a tipikus vagány lányok jönnek be, és teljesen jól kijövök velük.
2016. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Nehogy esélyt adj a hozzád hasonló fiúknak...


Hosszútávú kapcsolat nehezen, de az simán megtörténhet, hogy szédítenek kicsit, megdugnak párszor, majd továbbállnak.

2016. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az általad leírt srácok közé tartozok, de kedv függő. Van mikor csöndbe vagyok, van amikor a szám sem áll be. :D A lányok terén pedig mind a két típus bejön, nem ez a mérvadó. Hanem a belső, na és persze a külső is, de a külső belső nélkül nem sok. :)
2016. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Szia 19 eves fiu vagyok, folyton dumalok, hulyeskedek a szar szovicceimmel, es bomboltetem a zenet. mindig a csendes lanyok jottek be, de sajnos nem talalok ilyet. Ha esetleg ismerkednel dobj egy facebook linket es irok neked.
2016. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy neked ilyen éretlen emberek kellenek?

A bölcs ember tud hallgatni, nem jártatja állandóan a pofáját. Ami ebben a korban a vagányságot jelenti, az inkább gáz...

Hosszú távú komoly kapcsolat úgy lehetséges, HA MINÉL TÖBB KÖZÖS tulajdonságotok van, nem pedig totál ellenkezőleg.

17 évesen több érettséget várunk el.

2016. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!