Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mackós alakkal tetszetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós alakkal tetszetek bárkinek is?

Figyelt kérdés
Már nagyon magányos vagyok és attól tartok, hogy emiatt. Tetszhetek mackós alakkal lányoknak? 15/f

#magány #mackós alak
2017. febr. 19. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a lányoknak nem tetszik a mackós alkat. De valakinek biztos tetszik. De szerintem akkor fogyj le.
2017. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez számít-e, de én egy fiúban nem azt nézem, hogy hogyan néz ki, hanem a személyiségét. Ha kedves, okos, vicces, udvarias, tisztelettudó és tud szeretni, akkor attól ígyis úgyis eltudok olvadni! ^^

Jó, a barátom az helyes és sportos, de nekem nem az alkata, hanem a személyisége tetszett meg benne. Vagyis, ha nem lenne barátom, akkor simán összejönnék egy mackó alkatú fiúval, ha ez a 6 tulajdonság megvan benne! :) Remélem ez adott egy kis löketet! ^^

14/L

2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Husibogyóm.

Lehet bármilyen a személyisége ha nincs meg a vonzódás.;)

L

2017. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, ez igaz! :D
2017. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 120kg voltam, 15 évesen. Egy év alatt fogytam 30-at, most vagyok 90. Egy olyan 80-85-re akarok lemenni max, mert egyébként izmos vagyok mellé. Drukkolok neked! Ha nekem is sikerült, neked is fog.

16F

2017. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez attól függ mit takar a mackós. Szerintem 100 kg felett már nem mackós a testalkat, hanem duci. Van akinek bejön. Nekem pl a nagyon vékony srácok nem jönnek be.
2017. febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. Aki hosszabb távra tervez, és akinek a belső számít, annak mindenképp:) és am külsőre nekem spec bejönnek a macisabb fiúk is, tehát mindenképp van remény, ne csüggedj:)

18/L

2017. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Malackának :)
2017. márc. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!