Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen nem volt barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem volt barátnőm. Nem is lesz?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még soha az életben nem volt barátnőm. Nem öleltem át egy lányt, nem fogtam meg a kezit egy lánynak és még soha nem is csókolótam. Miért van ez? 1 éve elkezdtem kigyúrni magam, ruhákra költeni stb, az sem segített. Talán azért mert gátlásos vagyok a lányokkal? Persze írogatok 3..4 lánnyal de velük még soha a büdös életbe nem találkoztam velük.
2017. febr. 20. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedves barátom! Nekem először 17 évesen lett párkapcsolatom. Addig azt hittem foreveralone leszek. Szóval nem vagy elkésve!

20/F

2017. febr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Nejem volt egy barátom,aki 18 évesen még félénk,visszahúzódó,szűz fiú volt. Aztán megismert engem. Én akkor voltam 20.

Szóval semmi sincs veszve ☺

2017. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha gátlálos vagy, fogyassz alkoholt beszélgetés előtt. Csodákra képes.
2017. febr. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne lenne?

17 éves vagy!!

Az egész élet előtted még. Bármi történhet még veled.

2017. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Pont az kell ,hogy igyon is a pancsersága mellé. Végülis minden normális lany,egy ittas bamba kisfiúra vágyik,igazad van... Sok hülyegyerek...
2017. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha eddig nem lógattad be nagy az esély hogy ezek után sem fogod. Persze nem 100% remény az mindig van csak esetedben nagyon aprócska.
2017. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 19 évesen voltam az első barátnőm, igaz engem korábban nem is érdekelt az ilyesmi csak kockultam a counter strike előtt :D Az első kapcsolatom után viszont lett még egy, azt még egy, aztán még egy. Bepótoltam amit kihagytam fiatalon. Szóval ne sz...arjál be, amíg feláll van lehetőséged :D
2017. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!