Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen túl lúzer és önrombo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen túl lúzer és önromboló vagyok valószínű hogy kihatással lesz a jövőre?

Figyelt kérdés

Csak akkor olvad el ha érdekel téged egy tipikus lúzer történet



Nos hol is kezdjem az alapok megvannak tehát nincs önbizalmam, ronda vagyok és ezért nem vagyok nyitott semmi újdonság meg ember felé. Meg persze a tipikus a lány akit legjobban kedveltem/kedvelek (direkt nem használom a szerelem szót mert tudom hogy az korai lenne ennyi idősen :I) elszúrtam az esélyemet és mi után ezt ténylegesen közölte a barátnője hogy már mást kedvel ekkor még jobban magamba dőltem szemetebb lettem az emberekkel eltűnt belőlem egy az együtt érzés és még bezárkózottabb lettem mint eddig és most itt a nyári szünet full egyedül vagyok és napok óta ki sem tettem a lábam ( ez inkább azért van mert nagyon nagyon rosszul viselem a meleget még bent is meghalok nem hogy kint)



#kolbász #lúzer #reménytelen alak #agyi szakadék
2016. júl. 12. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Én több, mint 30 napja nem mentem ki és nézd semmi nincs velem, a haverok jönnek hozzám, nekem nem kell menni, sokkal kényelmesebb, csajozni neten is lehet, jah és asdsadasdasdasd
2016. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hozzám még haverok sem jönnek :(
2016. júl. 12. 15:07
 3/7 October15 ***** válasza:
52%

Ebből biza csgo esport karrier lesz..

Mondjuk az önromboló szót aligha tudom értelmezni, egyrészt mert az még minidig önpusztító másrészt mert qvára nem erre használjuk. Szimplán balfsz vagy. Egyszerű a megoldás: mielőtt mondasz valakinek valamit kimondod magadban és a nagyon nagy fszság akkor 3mat hátra lépsz és arcon bszod magad.

Vagy ez vagy egyetemre mész és olyan retardáltakkal leszel egy szakon mint te magad. :D Japanologia BA FTW!

2016. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
October15 😂:,D
2016. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerös xd de nova 4 vagyok :D
2016. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem higy olyan csúnya lennel.Ismerek én olyat aki ugy néz ki mint egy vendigo na vele kiba***** az élet.

Mozdulj ki mert olyan leszel mint én (nem társadalmi ember ) elvagyok magamba meg max 5-6 emberrel de ha mar tobben vannak akkor gatya. De ez nem rolam szol szoval egy szó mint szaz ne legyél bunkó és kész.

Suprem

2016. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna hogy ilyen sok segítő kész ember van az oldalon ezt nagyra értékelem de elárulom hogy ez egy kamu kérdés azt hittem hogy inkább a tipikus trollok fognak hozzá szólni azért köszi a válaszokat :D
2016. júl. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!