Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szépnek tartottam de nem akartam tőle semmit. Elég gyakran láttam a folyósón ,de mióta megtetszett és arra gondoltam ,hogy megszólítom sose látom. Szünetekben szoktam járkálni hátha megtalálom de semmi. Nagyon nem szeretnék facebookon elkezdeni ismerkedni de mivel mindketten 17 évesek vagyunk és ő nagyon jól néz ki lehetnek kérői ,vagyis félek hogy lecsúsznék. Mit kéne tennem? Ráírjak?vagy mivel?

2017. febr. 20. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem probald meg! :) végülis valahogy el kell kezdeni ha mar személyesen nem megy!
2017. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira jó ez a ráíros dolog. Amiért jobban szeretek élőben odamenni egy lányhoz: Sokkal jobban le lehet vonni a következtetéseket, és meg lehet mondani, ha tetszel neki. Másrészt, mindenki ezt csinálja, hogy ráír a lányra, és úgy próbál bevágódni. Amiért megint csak jobb ha élőben mész oda, mert te így kitűnsz a többiek közül akik csak ráírnak, és magabiztosabbnak fogsz tűnni a szemében, mint a többi. Menj oda, köszönj neki, kicsit beszélgessetek, és ha jól megy akkor kérd el a számát, és az nap este hívd el valahova. Nem nehéz, csak annak tűnik. 18/f
2017. febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!