Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti milyen helyen/helyz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen helyen/helyzetben találnátok furcsának ha megszólítana egy fiú?

Figyelt kérdés
Pl. metrón/buszon inkább hagyjanak titeket békén, vagy ha fülhallgató van a fületekben, vagy ha vagytok valakivel, (esetleg más hely/helyzet) vagy tök mindegy hol/mikor szólít meg, lényeg, hogy ki?
2016. okt. 16. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az lényegtelen, hogy hol és mikor xd tényleg az a fontos hogy szimpatikus-e egyáltalán a személy.
2016. okt. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta. Személyfüggő. De én senkit se küldenék el, általában mindenkivel szívesen beszélgetek. Mondjuk amikor ketten beszélgetek valakivel akkor ne jöjjön ide de amúgy jöhet.
2016. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valakivel vagyok, akkor inkább ne, de szerintem észreveszed, ha nem akar ismerkedni, csak nem bunkó hogy elküldjön, pl, ha nem a szemedbe néz beszélgetés közben, hanem nézelődik, vagy telefont nyomogja akkor tuti, hogy nem akar beszélni, viszont próbálkozni lehet.
2016. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!