Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
16 èves leszek nemsokára,és nem kellek senkinek. Sokan mondjàk,hogy szèp vagyok,meg hasonlók,meg a tulajdonságaimmal sincs semmi probléma,viszont nem vollt mèg barátom. Ez engem iszonyatosan zavar. Most tetszik egy srác,néha szoktam látni és van közös ismerősünk is,viszont nem tudom,hogy kerülhetnék vele közelebbi viszonyba. Valami tipp?☺
2017. febr. 21. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Használd fel a a közös ismerősötöket hogy közelebb kerülj hozzáxd
2017. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem szeretnèm kihasználni,mivel nagyon jó barátom.
2017. febr. 21. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak írj rá facebookon, ahogy az mostanában divat...
2017. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Általába nem vágják senkihez oda hogy ronda vagy, de a legrondább embereknek is van párjuk, szóval..
2017. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha még nem beszéltél soha a sráccal, akkor vond be az nyugodtan az ismerősöd, biztosan segít neked megtenni az első lépéseket, ez nem kihasználás. Viszont ha már ismered a srácot, találkoztál vele párszor, akkor biztosan van közös témátok. Beszélgess vele, az nem gond, kezdeményezhetsz te is.
2017. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo: De én félek😂

4. Valaszolo: hát az a helyzet,hogy a közös ismerős szerelmes belèm. Viszont én nem szeretnék vele többet barátságnál,és bunkóság megkérni,hogy segítsen. :/

2017. febr. 21. 19:38
 7/9 anonim válasza:

19:29-es vagyok :)

Van még valaki, akitől tudsz információkat szerezni? Ha nincs, akkor a saját kezedbe kell venned a gyeplőt, ne félj. Volt már rá példa, hogy a nő nyitott a férfi felé, és láss csodát, működött a dolog.

2017. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írjál rá facebookon. Én sem szeretem ezt a megoldást, de talán most jól is kisülhetne.
2017. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor kezdeményezek,köszönöm szépen a válaszokat😊
2017. febr. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!