Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Normális kapcsolatra vágyok

Figyelt kérdés

El telt a nyár, és nem volt egy normális kapcsolatom se és nem értem hogy miért...Nem tartom magam egy csúnya gyereknek, meg unalmasnak se...Jó, nem vagyok egy izomagy, de sportolok rendszeresen, focizok elég jól már, biciklizem (nem boltba járás, hanem rendszeres 30-40 km terepen) futni szoktam menni esténként aztán meg kondi, és ez van úgy hogy 1 nap...Ezen kívül motorozok is, és még zenéltem is, gitároztam, játszottam esküvőn, sulis rendezvényen...sokat utazok, sok minden érdekel...Rossz tulajdonságom hogy néha tudok bunkó lenni, de ahhoz nagyon fel kell dühíteni...És ehhez képest az eddigi "legkomolyabb" kapcsolatom is két hétig tartott, pedig tök rendes voltam vele, mindig meghívtam, bókoltam neki, pulcsimat odaadtam este....De mondjuk jobb volt (a csaj kezdeményezett) mint amikor próbálkoztam és koppantam...Ez a bizonyos két hetes kapcsolatom is esemény dús volt, meg tök kedves voltam a lánnyal pont el akartam vinni moziba mielőtt szakított velem...Meg aztán buliba is nyomulnak a lányok, de nem ilyen r'b'k hanem tényleg tök normális csajok, és akkor ennyiben kifulladt az egész...Egyszerűn mindig elromlik valamivel...és már kezdem unni ezt az állandó próbálkozást mert mindig koppanás volt a vége...

Valami tanácsnak nagyon örülnék, hogy mit kéne máshogy csinálnom, vagy mit nem kéne...stb Ne legyek ennyire kedves velük, és legyek bunkó paraszt? Vagy csináljam azt mint ők velem? Hogy oda megyek lesmárolom és megyek a következőhöz? Vagy mit kéne?

Előre is köszi a válaszokat, csak majd annyit kérnék hogy nemet és kort is írjatok a válasz után :)


16f


2016. aug. 30. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oke lehet furin hangzik, de mintha ezt mar lattam volna, v almodtam o.o

Most tuti vmi bugris orultnek tartasz, na nem baj :D

Nem voltak azok a lanyok erdemesek a kedvessegedre. Roviden ennyi a valasz.

Ezek alapjan, nincs kivetni valom. Es h nem jott ossze egy lany a nyaron, azzal semmi sincs. Nem ez volt a te nyarad :)

Talalsz majd hozzad illo lanyt. No para :D

Itt a suli(sajnos) uj lanyok, uj tanev, uj eselyek.

Fel a fejjel!:)

2016. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

damn...most örülök hogy én nem csináltam enyi hülyeséget a nyáron hanem csak feküdtem otthon EGYEDÜL...ugyan az lett volna az eredménye ha megerőltetem magam mint neked...

ne aggódj vannak akik egyedül halnak meg :)


17/f

2016. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem vigasztal, de ez később is így lesz: nem fogod tudni, miért jöttél be és miért nem. Közhely, de legyél önmagad. Viselkedj úgy, ahogy belülről jön, mert különben esélyed sem lesz, hogy önmagadért szeressenek. Kívánok nagyon sok kitartást. 36f
2016. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2# pfhh..olyan nincs h egyedul halunk meg. Tul sok az ember a foldon ahhoz, h ne talaljunk part. Az mas kerdes h mennyire torekszunk megtalalni :)
2016. aug. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, felhagyok a csajokkal egy időre...erre jutottam...
2016. aug. 30. 23:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Te tudod :D

Aztan lehet h radtalal a szerelem, pont most, mikor mar feladtad a remenyt :)

2016. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
korbe korbe ugyanazok a kérdések ugyanazokkal a válaszokkal. nem unjátok?
2016. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 én még nem unom. Csak élj, majd valaki észrevesz. Vagy nem. 14/L
2016. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te kedves kérdező, és én is arra jutottam, hogy egy ideig nem fogok lányokkal foglalkozni :) Szerintem csak ez az egy megoldás van. Le kell nyugodni, és élni a pillanatnak. Menj el bulizni, és egyszer úgyis beakad egy lány, aki normális, de erőltetni semmiképp se erőltesd!


Csak nyugi! 17/F

2016. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó :)

Pont ez az, hogy járok bulizni, de mindig ilyenek akadnak be

2016. szept. 1. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!