Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítene valaki? Lehetőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Lehetőleg lányok írjanak, ők talán jobban megértik a problémámat.

Figyelt kérdés

Az a baj velem, hogy túl könnyen szerelmes leszek. Túl könnyen, és én próbálok kedves lenni a lánnyal, érdekes témákat felhozni (messengeren beszélgetünk, mert nem tudunk élőben találkozni) és kiderül, hogy nagyon hasonlítunk egymásra. Egyforma az ízlésünk.

Szóval beszélgetek ezzel a lánnyal, és egy este felhoztam neki, hogy nem akar-e találkozni valamikor. Erre ő azt írta, hogy nincs ideje... És azóta ha írok neki, vagy látja, de nem válaszol, vagy pedig csak rövid üzeneteket ír... Valamit elronthattam, vagy mi a baj? Nem nagyon értem, elég visszahúzódó vagyok (a lány is) és még soha nem volt barátnőm... Mi rosszat tettem? Mi lehet a baj velem? Egyébként sokak szerint elég jól nézek ki, szóval azzal nincs baj... Valaki segítene...?



2017. febr. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak megijedt. Enis ugyan ilyen vagyok, nagyon szivesen beszelgetek mindenkivel interneten keresztul, de ha felhozzak a talalkozast kihatralok, es hanyagolni kezdem oket. Fogalmam sincs miert, beijedek. Szerintem ezzel a lannyal is ez van, lehet fel hogy eloben nem olyan lenne, mert azert ugy igen teljesen mas.

Ezzel rontottad el, igaz nem szanekosan ,hogy talalozni szeretnel vele, es o meg nem all keszen ra.

2017. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ehh... Ezt én nem értem... Én olyannak szerettem meg, amilyen... Tényleg. Én próbálok nem nyomulni
2017. febr. 22. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nem azt írom, amit hallani szeretnél, de én akkor csinálom ezt, ha nem érdekel a srác. Persze lehet az is, amit az első válaszoló írt, én csak leírom a másik lehetőséget. Jó, lehet bátortalan, és nem meri bevallani, hogy csak beijedt, de ha erről lenne szó, én egyszerűen közölném.

A legtöbb pasi facebookon szeret ismerkedni, amit alapból rossznak tartok. Nem is ismernek, talán nem is láttuk még egymást élőbe, de bejelölnek, és próbálnak "csajozni", aztán csak azt kérdezgetik, hogy van-e barátom, lehetőleg a szexuális életemről is, és persze hogy mikor találkozunk. És ha addig meg is van az összhang, mert szoktak lenni normálisak is, még nevetek is rajtuk és tényleg jókat lehet beszélgetni, akkor sem valószínű, hogy összejönnék olyannal, akivel facebookon ismerkedtem meg. Persze nem kizárt. Csak azt próbálom mondani, hogy egy facebookos beszélgetésnek semmi tétje nincs, bárkivel lehet beszélgetni, csak úgy, hogy legyen valami. Találkozni viszont már nem találkozik az ember bárkivel.

Figyelj, a legjobb, ha egyszerűen csak rákérdezel, hogy mi van. Sokkal jobb, mint bizonytalanságban élni. Lehet bejössz neki, csak nem tudom, miért ilyen, talán nem ér rá, vagy tényleg fél, ha pedig nem, azt is jobb tudni.

17/L

2017. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze megértem de (bár ez valószínűleg teljesen mellékes) nem tudunk élőben találkozni, mert messze lakik és nekem így sincs sok időm. Már találkoztunk élőben is, ha nem találkoztunk volna, akkor nem is írtam volna neki 😄
2017. febr. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!