Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha 17 éves fiuként szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 17 éves fiuként szűz vagyok? és hogy lehetőleg szűz barátnőt is szeretnék?

Figyelt kérdés
mindenek előtt nem vagyok ronda nem mondom magam jokepu modellnek sem mert nem az én dolgom hogy ezt megmondjam de azt határozottan állíthatom a külső visszajelzések alapján hogy az átlagba bőven beleférek...barátnőre sem egy dagadt lányt keresnék hanem inkabb egy szep formasat aki a szerelemre var esetleg vagy visszahuzodobb stb 15-17 eves lenne az idealis szerintetek lehetséges?
2016. márc. 20. 21:18
 1/9 anonim válasza:

Szerintem abszolút lehetséges, és nem gáz, hogy ilyenre vágysz :) Én is ilyen vagyok.

17/L

2016. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, lehetseges. De mar egyre kevesebb a normalis lany, elkurvult az osszes szinte. Nem h 17evesen, mar lassan 13-14 evesen a 2. Szexpartnernel járnak.. Undorito ami megy. Neked meg kitartast, biztosan talalsz msjd egy normális lanyt, akivel elveszitheted. Lehet nem most, de idovel biztosan. En 16 evesen vesztettem el, baratnom akkor 17 volt, neki is en voltam az elso. Orulok h vele volt, azota mar 2 ev eltelt es boldog part alkotunk! :d
2016. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz. AZ a gáz, amikor 14 évesek fekszenek össze.
2016. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen veszítettem el, barátnőm 15 volt. Szerintem nem gáz mert szerettük egymást és előtte is ajánlotta már fel barátnőm hogy feküdjünk le de akkor nemet mondtam.

A barátnőmet szerettem, vele kész voltam rá.

2016. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Jo es lassan 20 evesen mit mondjak?
2016. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem gáz én is 17 évesen szűz vagyok, valahogy oda soha nem jutottam el, amit nem bánok:) 17/L
2016. márc. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

persze hogy az...legalábbis ez lenne a normális :D

15 L

2016. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne már gáz hogy 17 évesen nem szexeltél még ? Ne görcsölj már rá erre a témára, ez nem egy verseny! Szép dolog a szex, de sokkal sokkal nagyobb élmény ha megvárod míg elég érett leszel hozzá lelkileg, na meg elég szerelmes. Ne rontsátok el magatoknak ezt azzal hogy másokhoz való hasonlítgatás miatt mentek bele. Nagyon nagy butaság.


A kérdésedben az egyetlen gáz dolog, hogy azt akarod hogy a lány is szűz legyen. Mondjuk 18 éves kor alatt megértem... De ezt ki kell nőni, mert 18 és afölött már tényleg teljesen normális lesz ha egy lány élt nemi életet. Nem kur.va még attól. Ezt a hülyeséget el kéne felejteni. Ezt férfiként mondom, úgy hogy anno engem is zavart fiatal koromban, de rájöttem hogy ez semmi másból nem fakad mint a saját önbizalomhiányomból. Tedd magad rendbe lelkileg és ha találsz egy őszintén szerető lányt nem fog érdekelni kivel volt előtted.

2016. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg 22 évesen :)
2018. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!