Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy rázzam le a lányt hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le a lányt hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit nem ismerek...írogat facebookon de nekem nagyon nem jön be... :D mit csináljak vele?
2017. febr. 23. 18:39
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
100%

Csak legyél őszinte és tapintatos.


Pl; "Nagyon aranyos vagy, de kérlek ne haragudj meg rám, de nem érzem azt, amit te." Esetleg egy "értékelem azt, ahogyan viselkedsz velem" belefér, ha nagyon kedveskedik veled. De ez elég elvont példa - szerintem.

2017. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hááát köszi....éééééés ha mondjuk csak nem írnék vissza? :D
2017. febr. 23. 18:48
 3/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóság, de rád bízom. :D
2017. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el hozzám :D
2017. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy imádom ezt mindig...a tipikus nem írok vissza mert az a legkönnyebb..
2017. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Velem is így "tudatta" egy srác, hogy nem jövök be neki, és sokkal rosszabbul esett, mintha legalább annyival tisztelt volna meg, hogy leírja, hogy ő nem akar tőlem semmit... úgyhogy, ha nem akarod megbántani annyira, akkor kérlek, írd meg neki, és ne úgy próbáld megoldani, hogy ignorálod.
2017. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó hát igazatok van
2017. febr. 23. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Linkeld neki be a kérdésedet.
2017. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a válaszolással, érveléssel, hogy mindig visszakérdeznek, hogy "de miért?". Akkor meg vagy hazudok valami kedveset (nem vagyok elég jó hozzád), vagy elmondom az igazat:

-nem tetszik a: jellemed, hangszíned, mozgáskultúrád, búrád, életfilozófiád, szomszédod, kiskutyád, nyuszifüled, akármi...


Nah akkor olyan sértődés szokott lenni, hogy inkább csak simán "nem írok neki többet".


Értitek már lányok? :D

2017. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam, hogy kedvesen a tudatára adom, hogy NEM.


-Ritkán írok vissza, mert azokkal foglalkozom akik érdekelnek !

-Nem kötöm az orra alá személyes dolgaimat, titkaimat és gondolataimat, mert nem szeretném, hogy többet tudjon rólam !


De ha már elgedvan nagyon, akkor egyszerűen ne írj vissza. Az is megoldás viccen kívül. A valós életben aki irritál vagy nem érdekel azt ott hagyod. A világhállón is így működik a dolog :)

2017. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!