Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar a túl sok smiley beszélgetés közben?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetek valakivel szinte minden mondanivalóm után teszek egy smiley-t ,mert ha nem teszem ki úgy érzem ,hogy bunkóságnak tünne amit írtam és egy ismerősöm mondta ,hogy ez már kicsit zavaró. A lányokat mennyire zavarja ez?

2017. febr. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel más mit gondol?

Csináld ahogy akarod.

Engem az se zavar ha valami bunkó.

L

2017. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így érzek úgyhogy egyáltalán nem zavar :)
2017. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Schichmann Dávid, te vagy az?
2017. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szeretem, mert kifejezi az érzéseimet a mondathoz, szövegrészhez tartozóan. :))


Ha nem teszek, akkor rideg betűk halmazából kellene kitalálnia az olvasónak (akit jó esetben tisztelek, szeretek), hogy mit is érzek...


Ez meg szerintem nagyobb szemétség, mint pár "béna" szmájliiii. :D


A kommunikáció lényege, az információáramlás. Minél hatékonyabban szeretném közölni a másikkal az érzéseim, hogy a párbeszédre fordított időt (ami amúgy rohadt időrabló dolog, mivel gépelni több idő, mint elmondani egy mondatban...) csökkentsem, ezáltal a végeredményre tudjak "fókuszálni". Mi ez a végeredmény? Az érzés, amit kiváltunk egymásból az üzenetekkel (párbeszéd esetén a másik fél- és én köztem).


Szóval ha ez valakit sért, akkor mehet a búsba. ;) :D


25f (jah elnéztem, hogy csak csajokat kérdeztél, sry. :\ )

2017. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy határ amikor még nem zavar, de van amikor már igen. Én is sokszor beleesek ebbe és szinte minden mondat után rakok egy ":D"-t de mostanában már mielőtt elküldöm átnézem és kiszedek néhányat. Bennem is az van, hogy nem akarok élettelenül és közömbösnek hangzani, de egy hosszabb levélben elég egy pár mosolygós fej hogy ne ez jöjjön le, ha tele van vele akkor egyrészt értékét veszti, másrészt az én fejemben egy folyamatosan a semmin vihogó ember jelenik meg...Nem annyira idegesítő hogy ne is beszéljek az emberrel, de egy bizonyos mennyiség után már zavaró. Ami még ennél is rosszabb, ha valaki ezt nem 1-2 emojival csinálja, hanem egy egész bandát nyomat minden végére, minimum 3 különböző fejjel és általában mindegyiken rajta ragad az ujja fél percig...Na az ilyeneknél már elgondolkodnék hogy tényleg ennyire szeretnék-e beszélni az illetővel:D 19l
2017. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ha nem teszek smileyt félek hogy bunkó hangnemnek gondolják.
2017. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jó, hogy még léteznek ilyen fiúk :''')

Imádom, hogy nem kell valakinek a száraz kis üzenetgombócait boncolgatnom, hogy akkor most valamit viccből, vagy komolyan írt, vagy egyebek.

De azt vettem eszre, hogy fiuknál annyira nem szokás a smileyozgatás.

Szerintem hagyd meg ezt a jó szokásod!!!!

2017. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából a kommunikáció alapja az, hogy KÉT ember információt cserél. Nem rólam szól, hogy "elmondom és kész". A másiknak szeretnék információt adni valamiről, és szeretném, ha minél inkább átérezné, átélné azt, amit én. Persze, ha érzéketlen izé vagyok, és csak ledarálom a mondókám, nem is érdekel, hogy te mit mondasz, akkor nem rakNÉK semmit az írás végére...


De teszek, mert szeretném éreztetni veled, hogy milyen állapotban közlöm az adott sorom, szeretnék visszajelzést kapni rá, hogy tetszett, elfogadod, vitába szállsz velem? Mert FONTOS vagy, fontos a véleményed, fontos a kommunikáció végterméke... ami nem más, mint a MI (Te és én)! :)


Ha csak egy irányú "megmondom a frankót" életet akarnék élni, írnék egy könyvet nem? :) Nem érdekelne, hogy ki mit gondol a soraimtól... De engem érdekel a lányok minden gondolata! (sajnos egyre zárkózottabbak a csajok, ezért még inkább oda figyelek arra, hogy minden érzést kiváltsak belőlük (a jót, és a rosszat is), hogy minél hamarabb megismerjem őket.)


Sajnos ez taktikai elem is picit, de nem érzem gonoszságnak. :D

2017. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!