Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha egy lány tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány tetszik neki, és rátok ír facen, hogyan beszéltek vele?

Figyelt kérdés

Úgy értem, visszakérdeztek, érdeklődők vagytok, vagy inkább a másik véglet, oltári nagy szünetek és kevés kérdés, vagy esetleg teljesen más?

Segítsetek légyszi! Előre is köszi a komoly válaszokat!



2015. dec. 27. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Élőben szoktam ismerkedni. Facen amikor egyszer csinaltam akkor az alap...szia, kivagy mivagy stb
2015. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha eléggé ismerem is akk próbálok minnél többet beszélni, de ilyenkor lefagy az agyam és nem tudok új témákat feldobni
2015. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) De nem facen való csajozásra gondoltam, hanem úgy, hogy alapból ssmeritek a lányt, néha szoktatok személyesen beszélni.
2015. dec. 27. 18:17
 4/7 anonim válasza:
Én ugyan úgy szoktam beszélgetni vele mint máskor... Talán annyiban más hogy mikor vele beszélek próbálok nem rövidítésekben írni mint a haverjaimmal :D :D
2015. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 >_< ***** válasza:

Attól függ kiről van szó. Van olyan lány ismerősöm aki gyakran fáraszt a rossz humorával facebookon és nála a szünetek jellemzőek, néha szándékosan.

Ha az illető tetszik akkor próbálok nagyon érdeklődőnek tűnni, de néha ilyenkor is előfordulnak hosszabb szünetek mert egyszerűen nem tudom mit írjak, vagy azon gondolkozom hogyan tereljem a beszélgetést egy kedvezőbb irányba amirők többet tudok beszélni. Ilyenkor érdemes új témát feldobni mert valószínűleg a másikat nem érdekli vagy ha igen akkor is keveset tud hozzászólni.

Szóval bármelyikről is legyen szó, a hosszú szüneteknél érdemes lehet témát váltanod valami izgalmasabbra.

2015. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A hosszú szünet jelenthet több órát is:D?

Amúgy közi srácok, ment a zöld kéz!

2015. dec. 28. 01:20
 7/7 >_< ***** válasza:

Melyik esetben? :D Te mit gondolsz az illetőről, illetve mit vársz el tőle? Tetszik és szeretnél vele sokkal közelebbi kapcsolatba kerülni vagy csak baráti beszélgetést folytatnál vele?

Egy haverommal simán megcsinálom hogy órákig meg sem nézem az üzenetét mert nem érek rá vagy jobb dolgom van, és amikor kedvem tartja válaszolok, de ha olyan személy ír aki tetszik annál vagy nem nézem meg (ez esetben tényleg komolyan más dolgom van), vagy rövid időn belül visszaírok neki.

Amúgy én sosem tapasztaltam még nagyobb különbséget a fiúk és lányok üzenet időzítési szokásaiban. Szerintem ez nemtől független és személyiség, vagy viszony függő.

2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!