Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak bevált módszerek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak bevált módszerek társkeresésre?

Figyelt kérdés

Pár napja elutasított egy lány, akibe fülig bele voltam zúgva, csólolóztunk is, de nem akar többet barátságnál, szerinte fiatal vagyok hozzá.

Tovább szeretnék lépni ezen, szerintem a legjobb megoldás erre az ismerkedés lenne. Sajnos utcán, iskolában, buliban nem tudok és/vagy szeretek ismerkedni. Hétvégén haverokkal menni szoktunk művész kocsmába, ez miatt nem kezdek el ott ismerkedni, meg nem is tudnék, ha egyedül lennék. Rohadtul önbizalom hiányos vagyok, nem merek kezdeményezni... Az embereket lehet, hogy a külsőm vagy a személyiségem ijeszti meg? Idegenekkel nagyon mogorva és barátságtalan vagyok, kivéve ha megfogott a beszéd stílusuk, öltözködésük stb. Csak feketében járok, bakancsban, hosszú a hajam.(Igen, metalhead vagyok). Adok magamra, mindig próbálok illatos lenni, nem járok szakadt és koszos ruhákban.


2017. febr. 27. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem önbizalom-hiányos vagy, hanem egyszerűen mogorva, ahogy ezt te is leírtad. Egy embert nem lehet megítélni a külseje alapján, sem pár elmondott szava után. Nyilván van olyan amikor az ember számára első látásra nem szimpatikus a másik, ez változik mihelyt beszélgetsz az adott személlyel, vagy jó vagy rossz irányba. Ebből kiindulva mindennek az alapja a nyitottság,minden új helyzetre,új emberre,új személyiségre! Szerintem próbálj meg egy kicsit nyitottam lenni "az újra" és az ismerkedés is könnyebben fog menni. Interneten könnyebb ismerkedni nyilván, de számolni kell azzal hogy az ott "megalkotott kép" nem mindig egyezik a valósággal! (Ez nem feltétlen a külsőre értendő!) Ha elfogadod a tanácsom,akkor nyitottabb leszel mások felé. Ja, és egy kicsit több bátorságot! Merj lépni! Köszönöm, hogy leírhattam. :)

18/L

2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is köszönöm. :)
2017. febr. 27. 21:35
 3/3 anonim válasza:
Rosszlanyok.hu
2017. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!