Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változni?

Figyelt kérdés
sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hogy tudnám növelni az önbizalmam, mert sajnos eléggé kevés van belőle. Mikor találkozok egy csajjal, vagy beszélgetek mindig olyan görcsben vagyok meg izgulok, hogy az szinte hihetetlen.

2017. márc. 6. 17:36
 1/9 anonim válasza:
Küldj képet :D
2017. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írj és lehet tudok segiteni :D
2017. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a módszer vállt be a legjobban, hogy próbálom elhitetni magammal, hogy nem akarok tőle semmit. Persze nem könnyű, de így mindig eltudtam kellően lazulni, és önmagamat adni.
2017. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik, bármelyik csajjal megismerkedek, már egyből túlgondolom a dolgot, mindent bele képzelek, meg úgy tekintek erre az egészre mintha már majdnem lenne valami
2017. márc. 6. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Most konkrétan leírtál engem :D.
2017. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott segíteni, ha elképzelem, hogy ez egy film vagy egy sitcom és én csak színészkedek. Mondjuk, hogy el kell játszanom, hogy van önbizalmam.
2017. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
xdd nem képzelődni akarok, hanem ezen változtatni :D
2017. márc. 6. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:
De az önbizalmadat nem a kiskutya fossa ki. -_- Erre írtam, hogy nekem ez a módszer segített az önbizalom növelésében.
2017. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem:D mindenesetre egy próbát megér csak nekem volt furcsa:D
2017. márc. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!