Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » MIért tekint mindenki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért tekint mindenki a barátjának?

Figyelt kérdés
Eddigi próbálkozásaim kivétel nélkül mindenkinél zsákutcába futottak, pár találkozó után szinte mindenki azzal jött hogy milyen jó hogy megismerkedtünk, milyen jó barát vagyok. Ha azt merem mondani hogy többet szeretnék mint barátság, akkor állandóan azt a választ kapom, hogy bocsi de én nem tudok rád máshogy nézni mint egy barátra. mIt tehetek?

2017. márc. 6. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam hogy 17 éves fiú vagyok.
2017. márc. 6. 21:22
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Ronda vagy. Sajnos ennyiből ennyit lehet leszürni. Sráj.

De majd meg fogod találni az igazit.

2017. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de jó barát vagy = hú emiatt se kell aggódnom hogy valamikor meg fog dugni :)
2017. márc. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a termeszeted ettol meg nem vagy ronda biztos lesz olyan lany akinek nem csak baratkent fogsz tetszeni de ha ezek a lanyok mondjak h milyen jo barat vagy az is jo hir mert ebbol meg barmi lehet legy onmagad legyel kedves megerto lehet csak ilyen lanyokat sikerult eddig kifognod ez van jonnek masok fel a fejjel eljon a te idod is:)
2017. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem vagy ronda nyugi :)

Csak lehet hogy nagyon megértő meg aranyos vagy. Mint egy jó barátnő. Én is ilyen természetű vagyok. Na és meleg :D

2017. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!