Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mindenki rám haragszik?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mindenki rám haragszik? Nagyon nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Nagyon szerencsétlen vagyok a szerelemben, pedig amúgy tényleg "jót akarok" de aztán sosem jön össze. Amúgy mindenki szerint jól nézek ki, nagyon helyes vagyok és amúgy tényleg nem vagyok egy pondró sem csak az a baj, hogy eléggé romantikus alkat vagyok és sok mindent elrontottam már emiatt mert nem bírok magammal és szerintem most is ez történt.


Tetszett egy lány, sokszor láttam de személyesen nem ismertem, és úgy igazán sosem volt alkalmam közeledni hozzá. Vagy éppen elment a buliból ahol voltam vagy el sem jött vagy én nem voltam ott és később hallottam, hogy ő pont ott volt, szóval tök sz*rul jött ki mindig. Viszont szoktam látni a sulija előtt elég sokat ott is csak max szemezésig jutottunk, meg vagy én nem vettem észre őt csak utólag vagy ő nem figyelt rám és hát mondták nekem, hogy én pont az esete vagyok miért nem startolok rá stb. Akartam...


Viszont megtudtam tegnap, hogy közben alakulgatott neki valami egy csávóval és úgy tűnik, hogy össze is jönnek. Igazából nagyon kiakadtam mikor megtudtam, nagyon fájt de komolyan :(( Mert én már teljesen belezúgtam ebbe a lányba és tényleg már úgy "vadásztam rá" , hogy b**szus csak találkozzunk már össze.


Ma viszont megláttam és elöntöttek az érzelmek igazából egyből odamentem hozzá, ott voltak a barátnői is és félrehúztam és mondtam neki, hogy tudom, hogy már van barátja de nem érdekel igazából mert egyszer úgyis a barátnőm lesz és tudom, hogy neki is tetszek én és sajnálom, hogy eddig nem szólítottam meg de úgyis lesz még közöttünk valami én pedig kivárom. Ja és mondtam neki, hogy ma különösen szép. Aztán elmentem, ő csak állt kb meg se tudott mukkanni szerintem kicsit sokkot kapott. Nem voltam agresszív amúgy vagy ilyesmi egyszerűen csak elmondtam neki amit akartam.


Aztán persze már rájöttem, hogy lehet ezt nem kellett volna... Már nagyon bánom, bár mást is bánok de tényleg nem bírtam magammal. Azóta amúgy rám írt két számomra ismeretlen csaj is gondolom a barátnői lehetnek, még nem nyitottam meg őket csak annyit láttam, hogy szia, tudom, hogy nem ismersz de beszélnünk kell, a másik több üzenetet is küldött és ugye csak az uccsót látom az meg annyi, hogy "illene megmagyaráznod amit ma csináltál". Nagyon ég most a fejem, nem tudom mit csináljak. Most komolyan mit akarnak tőlem? Mégis most mit csináljak, gondolom nem dicséretet fogok kapni sem esélyt elvégre már van barátja a lánynak úgy tudom. De arra is gondoltam, hogy ha nem jelentenék semmit akkor nem támadnának most így le ezzel a dologgal? Nemtudom mit csináljak :(


2017. febr. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nyisd meg az üzeneteket és ha kell privátban segítek.
2017. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hali :D én is csatlakoznék az elsőhöz :D segítek privátban ha szeretnéd :D
2017. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De bsszus nem merem már így is beégettem magam :DD Most komolyan tippem sincs mit akarhatnak
2017. febr. 20. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne azért mit írtak, ha tudok segítek is szívesen, szerintem azzal, hogy elolvasod nem vesztesz semmit :D
2017. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na megnyitottam végre. Hát nagyjából az a lényeg legalábbis én erre következtetek, hogy teljesen összezavartam a lányt a kis kirohanásommal és kérdezték, hogy én akkor ezt most komolyan gondoltam-e? Én meg írtam, hogy hát igen nyilván azért mondtam, de tudom, hogy nem kellett volna. És hogy azért nem kellett volna így lerohanni, meg hogy kérjek tőle bocsánatot (Mer' mér' kéne???) és, hogy milyen érdekes hogy nekem már csak akkor kell amikor összejöttek xy-al. Nagyon hülyék ezek a csajok.

Na de az a lényeg, hogy kérdeztem, hogy most akkor ők már tényleg együtt vannak? És arra meg azt írták, hogy azt nekem nem kell tudnom :D

De nem akartam, hogy megutáljanak szóval leírtam nekik, hogy én tényleg komolyan gondoltam amit a barátnőjüknek mondtam és nem azért csináltam, hogy bekavarjak de nagyon tetszik nekem és ez nem fog elmúlni csak úgy. (kis nyalós szöveg)

Aztán kérdeztem, hogy elengednék-e velem találkozni holnap a barátnőjüket ha megígérem, hogy most nyugodt leszek és nem csinálok hülyeséget? Aztán írta a csaj hogy "háááááát". Én meg mondtam, hogy felőlem jöhetnek utánunk 20 méterrel lemaradva, csak had beszéljek vele. És akkor ebbe maradtunk, megmondták, hogy holnap mikor végez. Amúgy tuti ott volt valamelyiküknél a csaj, vagy le screenshot-olták neki az egészet. Ezért is próbáltam nagyon jófej lenni, nehogy a barátnők megutáljanak.


Már nem azért de ha most akkor találkozik velem holnap akkor nem érdekelheti annyira mégsem a "barátja" nem? Mármint ha olyan hű de szerelmes lenne akkor nem akarna velem találkozni. Nemtudom mi lesz ebből.

2017. febr. 20. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Először is nem hülyék a csajok,hanem tipikus lányreakció,ha védik a barátnőjüket. Én a bf-emért ölni vagyok képes szóval nem hülyék a lányok.

Viszont azt elismerem óriási bátorság volt,hogy így kijelentetted neki a tutit. Az hogy meg találkozik veled azt jelenti,hogy impinálsz neki. Tehát lehet bejössz neki. Ahh tudnék erről egy csomót mesélni. Mi mit jelenthet,mikor mit hogy gondolunk mi lányok,de az hosszú lenne ide.

Sok szerencsét ma! Ha gondolod kiírhatnád mi történt.Lett-e találka vagy nem.

19L.

2017. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy, de nagyon bátran 'előálltál a farbával'.

Az már más kérdés, hogy miután leadtad az adást, balra el. (Nekem jobban bejön az a felállás, miután valaki előadja a mondanivalóját, lehetőséget ad a reflektálásra, h. én is reagálhassak a hallottakra. Azaz kíváncsi arra, h. mit szólok hozzá.)

A másik meg az, hogy a kedves barátnők gardedámként funkcionálnak, tehát bármit mondasz a kiszemeltednek azt még 2-3 másik lány is hallja (ha nem is real time, majd később), + amit a barátnő-jelölted dönt, az igazából egy konzílium döntése.

Ettől függetlenül sok sikert! Ha elmegy Veled sétálni, akkor az a másik (szegény) talán nem is olyan fontos.

Mi volt a sétán, hogy sikerült?

2017. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!