Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek kizáró indok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek kizáró indok, ha egy lány 100 kiló felett van?

Figyelt kérdés
Elég magas is vagyok hozzá, de sajnos akkor is elég kövér.

2017. márc. 8. 12:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak kép alapján lehet megválaszolni.


Milyen magas vagy?

2017. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
173 centi.
2017. márc. 8. 12:53
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Ahhoz a magazsághoz ez soknak tűnik, de még mindig azt mondom, hogy csak kép alapján lehet ezt eldönteni.


Amúgy a sorsod a kezedben. Fejben dől el sok minden, többek között ez is. Vannak kivételes esetek, például genetika... Nálam is ez van, csak én fiú vagyok, és vékony, de nagyon... Ehetek akármennyit, egyszerűen nem hízok semmit. Engem nem zavar.


De ami igazán fontos, hogy elfogadd magad. Ha nem tudod, akkor változtass, még ha nehéz is...


Egyébként kor?

2017. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, ha amúgy ad magára, csinos, és nincsenek komplexusai a teste miatt.
2017. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de ha az évek alatt tovább gyarapodik a lány az önkontroll hiánya miatt és a mozgás, pusztán lustaságból való mellőzése miatt, akkor az lesz.

Ha minden esztétikai és szxuaális vonzalmi dologtol elvonatkoztatunk is, nem egy olyan nőt akarok gyermekeim anyjának akibe annyi sem szorult, hogy ne állja meg ha csokis fánkot lát és ne tömje a pofájába feleslegesen az édességet, mint egy 4 éves ovodás a nagyszülőknél. Felnőtt ember, egy, akár több kicsi ember példaképe ne legyen már egy olyan öszöntlény aki nem bírja megállni a zabálást.

2017. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%

Abszolut.


Anno a csajom ugyanilyen magas volt, de 54 kilo is baromi jol nezett ki.


Gondolom te olyan lehetsz mint egy partra vetett balna.

2017. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem, nekem például (sok férfival együtt) kifejezetten a duci nők jönnek be. 22/F
2017. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
57%
173 nem magas, és a 100 kiló hozzá brutális.
2017. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen.. Én nem vagyok nálad sokkal magasabb és 70 kiló vagyok, úgyhogy edzek, szóval nem tudom mit szedsz, de szerintem hanyagold és kezdj el fogyózni, ami nem fog menni 1 hónap alatt, szóval ha azt gondodol 1 hónap alatt eltűnik minden akkor else kezd, azt szokták mondani, ugyanannyi rendbe tenni, mint amennyi idő alatt elcseszted... Ha 2-3 évig csak zabáltál és meghíztál, akkor nagyjából ugyanannyi ideig küzdhetsz is ellene ÁLTALÁNOSSÁGBAN!! van akinek több idő van akinek kevesebb..
2017. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%

Mivan?:DD


56+nal no chance:dDDD

2017. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!