Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl duci vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl duci vagyok még? Vagy már ne fogyjak többet?

Figyelt kérdés

Fogytam 11 kilót a nyáron, de még így is elég duci vagyok:


[link]


Szerintetek fogyjak még? Eredetileg még szerettem volna tovább fogyni, de most elgondolkodtam, mert sok pozitív visszajelzést kaptam, hogy jó ez így, és már ne változzak. Amúgy jól is érzem magam fizikailag, mozgok is elég sokat.


De nem vagyok még fiúszemmel túl kövér így is?


19/L



2016. aug. 26. 11:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
De, az vagy.
2016. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
gratulálok hogy ennyit le tudtál fogyni jó alakod van de még bizony kéne! bár nekem már bejön ez a kategória :)
2016. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha már tükör elé mersz állni és lefényképezni magad ,az aztjelenti hogy megvan az önbizalom , igy folytasd! Nem kell nagyon törődnöd ha nem akarsz fogyni ,elég ha bevezetsz egy egészséges étrendet és valami sportot vagy amit szoktál mozogni.
2016. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez még inkább a kövér mint a duci kategória, a hasad nagyon nagy.
2016. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
ne álltasd magad kövér vagy még
2016. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, fogynod kéne még . Nagyon ügyes vagy, hogy ennyit leadtál, és hamár benne vagy az edzésben, ne hagyd abba mert sokkal nehezebb lesz újra elkezdeni. Sok sikert! :)
2016. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
Én ezzel a testtel imádnálak <3 kíváncsi lennék az arcodra is
2016. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%

Valóban kövérkés vagy még egy kicsit. Szerintem ne ahhoz igazodj amit mások mondanak. Ha formás alakot szeretnél, akkor érd el azt. Mások azért is mondhatják, hogy ne fogyj többet, mert így egyből ha rád néznek valamiben jobbnak érezhetik magukat. Ha szeretnél fogyni akkor fogyj még, te magad is meg fogod érezni, hogy milyen fenomenális érzés teljes mértékben uralni a tested, és ugrálni meg ilyenek:) Tehát jó úton jársz, miért térnél le róla?:D


20/f-fiúszemmel:D

2016. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
49%
A formád nőies de minimum 10 kiló leröppenhet még .
2016. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

Gratula az eddigi eredményedhez! A mozgást semmiképen ne hagyd abba! A felesleg mértékétől függetlenül sokkal szebb látvány, aki kicsit edzett.


Ha ilyen sokat mutatsz magadból már így is vonzó vagy, büszke lehetsz magadra. A helyedben még tovább fogynék. Most is formás vagy, és látszik, hogy "egészséges duci" nem "löttyedt duci". Ha így folytatod nagyon szép alakod lesz!


21/F

2016. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!