Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lánynak pattanásos, és a pattanások miatt heges a feneke?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya a fenekem, és szégyenlem is ezt, nem szoktam mutogatni senkinek. Próbálom takarni. Orvosnál nem voltam még miatta, előtte is gáznak tartom. Nem csak pattanásos, hanem heges is, és kiütések is. Mintha pattanás lenne, csak nincs teljesen kialakulva. Nem tudom mit tegyek vele, próbáltam már nagyon sok mindent. És még mindig ugyanilyen, szóval bele is törődtem. Majd eltakarom. A lényeg, hogy titeket ez mennyire zavarna? Engem nagyon, és az ismerőseim szerint is undi (szóba esett már a beszélgetéseink során a fenék, és h milyen csúnya ha pattanásos..)
2017. márc. 11. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Menj el bőrgyógyászhoz, habár elég sokat kell rávárni, legalábbis tesóm időpontja eléggé távol esett attól a naptól, mikor mentek kérni.

Amúgy nem tudom mennyire zavarna ez függ a látványtól is, nyilván most a fejembe van egy kép róla, de az nem számít, és gondolom nem fogod a feneked mutogatni neten, szóval azt mondom ha zavar, akkor bőrgyógyászhoz menj el.

2017. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megmutatni a fenekemet, de megpróbálom elmagyarázni internetes képek segítségével.

1. [link]

2. [link]

Ilyesmi a fenekem is, mint nekik az arcuk. És nem az egész fenekem ilyen, szerencsére csak egy része nagyon csúnya, amit ezen a képen jeleztem: [link]

Remélem így jobban el lehet képzelni.

2017. márc. 11. 12:24
 3/7 Firedoom ***** válasza:
88%
Lehet kezelni. A doki fel fog iratni valamilyen gyogyszert ami szaritja a bort. Eleg hatekony, csak nyaron gondot tud okozni, mert leegsz es a naptol begyulladhat a bor.
2017. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valami rossz, tegyél ellene!

Nekem is van problémám és sok dolog van amit még helyére kéne tenni de ez van.

Amúgy vannak nagyon jó kenőcsök, én is használok arcomra pld...

24F

2017. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ha az illető csak ebből tanul, ahogy te is...

Nos 1-es vagyok, hát egy kérdésem van nem fáj?? Mert a fenekeden ülsz és így eléggé ki tud dörzsölődni, ami mégrosszabbá teszi a helyzetet, szóval még mindig azt ajánlom amit mondtam, habár eléggé hosszan tartó megoldás, de legalább lesz eredmény.

2017. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem összekaparom a bátorságom és akkor jövőhéten kérek időpontot. Aztán majd kiderül mi lesz. Köszönöm szépen!:)
2017. márc. 11. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
és néha szokott fájni, de hál Istennek az annyira nem sűrű.. havonta 1x 1-2 napig.
2017. márc. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!