Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék ismerkedni kedves,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni kedves, aranyos lányokkal?

Figyelt kérdés
Mivek szórakozóhelyekre nem valami gyakran járnak ilyen lányok, ezért nem tudom hol tudnék megismerkedni eggyel.

2017. márc. 15. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
elmehetnél humoristának mert a kérdésen jót nevettem, alig van ilyen lány, aki még számomra normálisan is néz ki, szóval ne reménykedj, több ezer lányból max 1-2 ilyen.
2017. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Vannak ilyen lanyok én ismerek párat. Általában meg van a napi rutinjuk, tanulnak vagy éppen dolgoznak. Legtöbben nehezebben oldódnak, nem dobják oda magukat egyből a srácoknak ezért sok fiúnak nincs türelme kivárni ezt..
2017. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nehéz, de nem lehetetlen. Mi is ki szoktunk mozdulni, nem csak a szobánk sarkában ülünk. Szerintem ha nyitott szemmel járkálsz, simán láthatsz ilyen lányokat, csak komolyan nyisd ki a szemed. Ha elhatározod magadban, hogy "a suliban nincs ilyen lány", akkor nem is nagyon fogsz észrevenni egyet sem, de ha szétnézel, lehet, hogy meglátod őket. :)
2017. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy kicsit megnyugtatott, mert engem is ilyennek tartanak. És csak azt mondom, ha találsz ilyet legyél türelmes, mert tényleg nagyon félénkek szoktunk lenni :D :)
2017. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!