Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs mostanában egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mostanában egy normális fiú sem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy egyre kevesebb az olyan fiú, aki neméhez illően viselkedik, és a páwagyerekek száma pedig megnőtt.

Én normális embernek tartom magam, nem vagyok felszínes tinip*csa, és a legtöbb társammal ellentétben nem érdekel hogy valaki hogy néz ki, nem az alapján döntök.

Szeretnék magamnak havert/barátot találni, de úgy veszem észre, hogy nagyon kevés Magyarországon a normális srác, és ha van akkor pedig arra se tartja magát érdemesnek hogy bepróbálkozzon egy lánynál.

14/l

Normális válaszokat szeretnék, akik olyan intelligenciaszinten vannak hogy csak a mocsok folyik a szájukból azok kíméljenek.

Előre is köszönöm a válaszokat és bocsánat a monológért:)



2017. márc. 20. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, egyrészt nem hiszem, hogy olyan sokat láttál a világból. másrészt pedig rossz helyen keresel. ha értelmes emberekkel akarsz ismerkedni, akkor járj olyan helyre, ahol értelmes embereket találni.
2017. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hhuu... én sem mennék oda hozzád.
2017. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én még csúnyábban is eltudnám mondani csak a lányokról mert eddig akárki akármennyire mondta hogy szeret és komolyan gondolja valójában semmi nem igaz és amennyire nagyon megszeretett olyan nagyon könnyen el is lehetett csábítani tőlem vagy eszébe jutott neki más kell egyik napról a másikra,szóval manapság fiúk,lányok egy része egyaránt selejtes de reménykedjünk megtaláljuk azt az ellenkező neműt aki szeret és elfogad :)
2017. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as szívemből beszéltél tesa :D

Küldöm a díszkiadásos Gyűrűk urát.

2017. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak rossz helyen keresgélsz. Sok normális fiú van (és sok normális lány is), csak bizonyára visszahúzódóbbak, mint nagy pofájú társaik. Én sem vagyok pl. sem ecsetfejű, sem "bass*unk be mint állat, mer' az a menő" típus, és sok ismerősöm (igazából szinte az összes) normális. 18/F
2017. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
K_rv_ra rossz helyen keresgelsz😂😂 ahogy az elottem levok is irtak🔝👌
2017. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szívemből szolottak az előttem lévők!!!

De igazad van , több az ecset , lepény, de ez kell a népnek... Sajnos...

Hát hajrá hajrá!!!

22f

2017. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Énis csatlakozom az előttem szólókhoz, teljesen igazat írtak, nincs is mit hozzátenni.
2017. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Javaslom a teniszt kedves kérdező.Itt ahol lakom a teniszezők java kedves és nyitott ember.Lányok szépek fiúk illedelmesek és okosak.Pár kivétellel.Nem biztos hogy beválik de itt jófejek a teniszesek;)
2017. márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts! :) Én is ezt csináltam sokáig, és hát rossz volt...olyan kivételesnek éreztem magam, hogy én "más" vagyok, máshogy látok mindent, mert én "normális" vagyok...ők/mi csak gyerek (vagyunk) :) Egy idő után elkezdünk felnőni, és értelmese(bbe)k leszünk! :) Igen, az igaz, hogy általánosan a mai tinédzser generáció másabb, mint az előzőek, de ez -főleg- a technikai fejlődés miatt van :) És az nem igaz, hogy rossz helyen keresel ilyet :D a gyakorikerdesek nem az idióta páváknak van fenntartva :D Így a normális korodbeliek is megtalálhatnak téged! :) 14/f :)
2017. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!