Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bika jegyűek! Mesélnétek...

Bika jegyűek! Mesélnétek nekem egy kicsit magatokról? Legyen az bármi. Szerelem, pénz, karrier, gyerekkorotok. Bármi. Sikeresek vagytok az életben? Elsősorban nők válaszát várom, persze férfiak is nyugodtan irhatnak.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukám bika,róla tudok neked írni. Nagyon családcentrikus,ragaszkodó és vezető egyéniség. Rettenetesen makacs, ha egyszer valami a fejébe vett,annak úgy kell lennie, nem tűr ellentmondást.Zárkózott,nehezen enged közel magához embereket,de akit közel engedett,azt nem vagy csak nehezen engedi el.A családjáért bármikor bármire képes.

A szerelemben hűséges.

Nem pénz centrikus,de szereti a kényelmet, az eleganciát,kell neki a biztonságérzet,ezért meg is dolgozik.

Szeret előre tervezni, nem szereti a hirtelen jött ötleteket,fontos számára a családi fészek, itt érzi a legjobban magát. Nála nagyon igaz, hogy mindenhol jó,de legjobb otthon.

2012. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Latte macchiato válasza:
83%

Az előttem hozzászóló jellemzése az édesanyjáról, rám is sok mindenben illett. Számomra is fontos a szépség, a harmónia, az élet élvezete. Ebbe beletartozik az evés, ivás, jó szex, érdekes emberek társasága, stb. Valóban igaz a zárkózottság, de ez a külső szemlélőnek nem mindig tűnik fel. Hűség nagyon fontos. Nem csak kapcsolati szinten. Egy dolgot mindenképp érdemes megemlíteni, márpedig az őszinteséget. A hazugságot és képmutatást gyűlöljük. (én legalábbis)Nálam minden a bizalmon áll, vagy bukik. Akiben megbízom, mert kiérdemelte, azért tűzön vízen át kitartok, bármit megteszek érte.

Munka szempontjából szerintem nem lehet jegyekre általánosítani. A bikák közt is van sikeres és sikertelen.

Komolyan nehéz megharagítani, de ha valakinek sikerül, azt soha nem felejtem el. Nem állok bosszút, de bármit tesz is a jövőben, újra nem nyerheti vissza a bizalmamat.

2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Én is bika vagyok, első a család, nagyon empatikus vagyok, egy igazi "lelki szemetesláda"- mindenki megtalál a bajaival, szeretnek velem beszélgetni.

Nagyon érzelmes vagyok, szinte mindent érzelmi alapon döntök el.

Nagyon szeretek irányítani, de a végtelenségig makacs vagyok. Utálom a képmutatást, a hazugságot.

Szeretek enni, jókat enni, kényeztetni magam mindenféle jó étellel, szeretem a pénzt, de nem tudom megtartani, kifolyik a kezemből, bármekkora összeg is legyen.

Imádom az állandóságot, utálom a változást. Nem szeretek semmit kidobni, "jó lesz még majd valamire".

Viszonylag gyakran kerülök másokkal konfliktusba, kicsit fura vagyok mások számára. Amilyen könnyen beleélem magam mások életébe, problémáiba, annyira nem tudnak mások velem azonosulni.

Sikeres nem vagyok, mivel hajt a vágy, h sikeres legyek, eddig minden munkahelyemen átvágtak, nyalni nem tudok, de sokszor veszek össze főnökkel.

30/N Aszcendensem egyébként skorpió.

2012. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 emi 79 válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz mert ahogy olvastam dettó mintha én írtam volna magamról.Úgy tűnik igaz hogy meghatározza egy ember jellemét amilyen csillagjegyben született.
2013. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akaratos vagyok.
2016. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!