Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Adjak neki esélyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban, csak látásból ismerem. Eléggé feltűnően ad jeleket, hogy tetszek neki. Nem biztos, a kérdésem akkor lenne érvenyes, ha biztos lennék abban, hogy tetszek neki, de azért megkérdezem, biztos ami biztos. A fiút helyesnek tartom, régebben nagyon tetszett(pillangók, nagyon boldog voltam a közelében), de ezután már nem mert a szemembe nézni(nem tudom, hogy miért, lehet, hogy megijedt, hogy nem lenne esélye) és nagyon sokáig nem is láttuk egymást, le is mondtam róla. Azonban múlt héten újra láttam, és újra feltűnően bámult.

- A kérdésem lényege az lenne, hogy ha küldök neki jeleket, akkor az nem lesz szemétség, hogy nem is tetszik, csak helyesnek találom? Ezek a jelek azért kellenének, hogy felbátorodjon, észrevegyen.

-És ha ezután elhív valahova, és én úgy megyek el, hogy csak a külseje tetszik, abból még később lehet valami?

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de nem szeretek senkit sem visszautasítani vagy megbántani.

És mégegyszer: ez csak elővigyázatosság, úgyhogy nem szeretnék olyan válaszokat, hogy: "álmodozz csak"


2017. márc. 25. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rendben van. Ahhoz, hogy kiderüljön, milyen belsőleg is meg kell ismerned. :)
2017. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"- A kérdésem lényege az lenne, hogy ha küldök neki jeleket, akkor az nem lesz szemétség, hogy nem is tetszik, csak helyesnek találom? Ezek a jelek azért kellenének, hogy felbátorodjon, észrevegyen. "


Már észrevett.


"-És ha ezután elhív valahova, és én úgy megyek el, hogy csak a külseje tetszik, abból még később lehet valami? "

Mi más tetszene egy idegen emberen? Igen, lehet valami, a randinak az a lényege,hogy megismerd az embert "belülről".

2017. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!