Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak, vagy adjak még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy adjak még egy (sokadik) esélyt?

Figyelt kérdés

3 hónapja tart, elég furcsa kapcsolatnak érzem. Mikor először találkoztunk, elmentünk inni, jól éreztük magunkat, két hétre rá történt az első csók. Nagyon-nagyon rossz volt, de úgy gondoltam, ha beszélünk róla, lehet javítani, és így is lett. Viszont emellett a probléma mellett ott volt, hogy sokat beszélt az exéről, pl szakítottak augusztusban, szeptemberben elmentek ide-oda a városban, aztán az ágyban kötöttek ki, a lánynak meg lovaglás közben jött meg. Ezt a sztorit nem tudom kiheverni. A mai napig fent van facebookon egy közös képük.

Sosem megyünk sehová. Vagy nálam,vagy nála vagyunk. Sokat dolgozunk,de azért akadnak szabadnapjaink...amit szintén ágyban dögölve töltünk. Szex a 3 hónap alatt ha 6x volt, sose mászik rám pedig jól esne. Amikor mondtam, hogy rakjuk ki facebookra,hogy együtt vagyunk, a reakció az volt, hogy ehhez senkinek semmi köze, és nem akarja egy közösségi oldalon élni az életét.Mit tegyek? Szakítsak?Nekem ez így unalmas, és értelmetlen.Hálistennek legalább már a volt nőjéről nem beszél...


23L 21F



2017. jan. 13. 15:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Zavar, hogy tudom, miket csináltak az exszel, vagy mennyi pénzt költött a csajra, és én eddig csak egy tábla csokit kaptam...most ne nagy dolgokra gondoljatok. De egy mozi, egy sörözés,étterem stb néha jól esne. Még egyik pasim sem vitt sehova.
2017. jan. 13. 15:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdést és az első sort.. 3 hónapja vagytok egyedül és sokadjára akarsz esélyt adni neki, dobjad ki, keress mást.
2017. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na mára eleg.

Meg a generációmból is😟


Mar bocs de mi ez az itt lovaglunk meg ott?

Mik vagytol ti bedrogozott roclsztárok vagy mi?

Komolyan ez az egész világ körülöttem.

Azt még én vok hülye.


Mit tudom én, mar 15 evesen kezdik azt meg a ferjüket se iŕjak ki.


Zsidógyűlölő branch

2017. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Be vagy szívva,tesó? Sok volt a 420? :D
2017. jan. 13. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
4.20 alig várom azt a napot, úgy betépek, hogy ketté repedek.
2017. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

⛤⛥⛦⛧✡✡✡✡

High all the time.


De komolyra fordítva a szót.

Te már akkor lefekszel egy pasival amikor meg tisztazatlan az exevel a körülményes helyzet?

Erre mondtam h rocksztáros, azok csinálnak ilyet.


Nagyon sajnálom hogy senki se vitt el sehova, a férfiak szemetek.

Rád férne egy rendes pasi.

En rendes vagyok, én csak a csajoknak nem kellek mert a zsidó srácok max. szexre kellenek.

Abba meg nem megyek bele.


Szóval hogy mit tegyél SZABAD jogod.

En azt mondom hogy nem normális hogy van egy párom, járunk de azért facere nem írom ki.


Ha van valakid felvállalod, én mindig felvállalok mindenkit.

Aki lojális hozzám ahhoz én is, de ez nálam kódex.

Fogj egy Torát, Bibliát a kezedbe és megérted.


Nem betépve vagyok, ti vagytok eltevelyegve leányaim ha hagyjátok hogy a ferfiak kihasznaljak a saját templomotokat, a testeteket s utána még egy kajára se hivnak..


A legjobb ettermet érdemled te is, ha nincs sok pénze akkor is spórol rád.


Akivel most vagy, na azt hagyd ott.


A masik meg egy csajra ha már tied, kívül belül igenis vesd rá magad.

Ha benne ez sincs akkor nem kíván teged.


Lehet hogy kis nyomi vagyok, meg egy csajom volt eddig csak de az prémium szolgáltatást kapott.

Minden órám szabad volt neki.

Mert szerettem.

2017. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom már, hogy mi van. Amúgy mikor lefeküdtem vele, nem volt téma a volt csaj.Csak ugye akkor is fura...
2017. jan. 13. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:

☢☢☢

Mèg annyit hogy te döntöd el.

De én a helyedbe ha lány lennék már rég a jobb, normalis pasikat keresném.


Ne ragadj le azoknál akik visszahúznak.

A gonoszoknak kell a társaság, az ilyen hapsi csak fájdalmat fog okozni neked továbbra is..


Elvesztegetett idő arra az idődet adni aki láthatóan emberszámba se vesz.


Fairplay babe.

Ez a legfőbb.

Te adsz és én is, ne játszd a jótekony csajt akivel néha le lehet feküdni ha egyet gondol, amúgy van jobb dolga is.


A szeretet definíciojától ez messze.


Tedd fel magadnak a kérdést?

Ha esetleg terhes lennél általa mi történne?

Képes lenne apaként viselkedni az aki közben az ex csajával nyomul?


Az ilyen elsőnek csal meg kedveském.

Én ugy otthagynám mint a kiszáradt füvescsomót😉


Gyere a 8. Kerületbe, ott van pár izraeli srác mindig.

Ehetsz biofagyit😃

2017. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!