Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés
Van mikor itt gyakorikérdéseken rámtalál egy-egy fiú és elkezdünk beszélgetni.Egy kis idő után nem is írnak.Van hogy meglátják a képem és alig ír vissza meg nem úgy ír vissza mielőtt látta volna a képem.Úgy érzem nem akar engem senki.
2017. márc. 27. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudják hogy milyen értékes lányt dobnak el maguktól. Sajnos nem tudom milyen vagy külsőre, ha gondolod küldj egy képet privátban és én megmondom kerek perec nekem be jössz-e. Úgy gondolom nem a külsőség számít hanem a belső. A suli egyik nagy menő sráca vagyok, rengeteg szerelmeslevelet kaptam már szebbnél szebb lányoktól, de a barátnőm egyesek szerint nem a legszebb, de nekem ő a legszebb. Ha gondolod megmondom neked privátban milyennek talállak.
2017. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
lányok is ezt csinálják,én is belefutottam már párszor ilyenbe
2017. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj képet, hátha tudok tanácsot adni :) L
2017. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Én modell vagyok az Avantagenál. Ha valaki én meg tudom mondani kép alapján ;) ide rakd föl a képet: [link]
2017. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Aki ír nemet és kort küldök neki képet.:D
2017. márc. 27. 18:18
 6/24 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mint ha én írtam volna ki :D

Velem ugyan ez van..de csak azért mert duci alakom van nem pedig vékony..de én már ki se írtam, írom mert nincs sok értelme mert mindenkinek más féla lány tetszik..szóval erre az a jó válasz hogy majd egyszer jön egy srác akinek úgy fogsz tetszeni ahogy vagy :)

17/l

2017. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
*féle
2017. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16f =)
2017. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Bírom ezeket a "szép vagyok/csúnya vagyok?" kérdéseket. Miért nem értik meg az emberek, hogy a szépség relatív? Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Lehet, hogy óriási szemeid vannak, amit te utálsz, de a jövendőbelid (lehet, hogy már ismered is) imádni fogja őket.
2017. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18/F
2017. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!