Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne is reméljek semmit amíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is reméljek semmit amíg nem sikerül változtatnom a külsőmön?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, 169 centi magas vagyok és 90 kg.

De az arcommal nincs semmi probléma, többek szerint még jóképű is vagyok, és sok embertől hallom hogy fogadjam el magamat olyannak amilyen vagyok meg hogy nem kötelező sportosnak lenni stb...És bár igaz hogy a családomban mindenki kövér vagy legalábbis testes de én akkor is le akarok fogyni. Mondjuk nem azért mert annyira rosszul érzem magam a bőrömben hanem azért mert úgy érzem hogy az emberek lenéznek a súlyom miatt és a lányok taszítónak tartják a külsőm.


Plusz sok ismerősöm mondta hogy sosem fogok kelleni az olyan lányoknak akik nekem tetszenek amíg ilyen a testem.

És a tapasztalataim is ezt igazolják.


Mondjuk az általam szépnek talált lányok kb 75 százaléka még akkor sem állna velem szóba ha lefogynék mert náluk a jó pasi az kb olyan külsőnél kezdődik mint Ian Somerhalder.... De vannak kivételek, és szerintem náluk lenne esélyem ha mondjuk 20 kilóval könnyebb lennék mert a lány ismerőseim szerint jó arc vagyok csak fogynom kéne.


De belsőre sem vagyok a mai lányok ideálja, mivel nem azon jár az agyam hogy minél több lányt fektessek le, nem iszom, nem drogozom, és nem is dohányzom már. Nincs BMW-m, és nem származom pénzes családból.

Ezzel ellenben szeretek olvasni, érdekel a történelem és szinte minden tudományág, szeretek fotózni,sétálni,zenét hallgatni,filmezni,játszani a gépemen,szeretek írni stb... Szóval ja, a lényeg az hogy nem vagyok olyan mint a korombéli srácok legtöbbje sem külsőre sem belsőre.


És szeretném tudni hogy tényleg elkerülhetetlen e az hogy változtassak a külsőmön ahhoz hogy végre legyen egy párkapcsolatom.


Mert számomra ez nem egyszerű feladat mivel szégyenemre nincs túl nagy kitartásom az ilyesmihez és hát nem is lenne egy rövid feladat szerintem minimum 1-1,5 évet venne igénybe.



2017. márc. 31. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdésem lenne:MIRE VÁRSZ? Tedd meg az első lépéseket, ne várd a csodát. Ha kell valami akkor tegyél érte. Ennyi.

És ne mondd, hogy minden lánynak a nem tudom milyen bicepsz meg kocka has kell, mert ez nem igaz. Egy teltebb fickó is lehet ugyan olyan vonzó.

2017. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem állítottam hogy minden lánynak az kell, de egyébként igazad van ha kell valami azért tennünk kell.

Csak bizonytalan vagyok néhány dologgal kapcsolatban, és ezért tettem fel ezt a kérdést.

2017. márc. 31. 20:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipp: menj youtube-ra és írd be: "motivációs videók". Garant, hogy jobb kedved lesz és motiváltabb.
2017. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy nem kellesz olyan lányoknak, akik csak a kinézetre mennek. Ha nem tetszik valami, akkor változtass. Ismerek nem is egy olyan túlsúlyos fiút, akinek van barátnője. Szóval nem lehetetlen. De, mivel elmondásod szerint rosszul érzed magad a bőrödben, muszáj lesz változtatnod. Önmagad miatt. Ahogy olvadnak ke a kilók, úgy jön az önbizalom. Nem akarlak hitegetni, ducin tényleg kevesebb esélyed van a lányoknál, de mint említettem, nem esélytelen. :)
2017. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hosszú,és rögös utam volt.

Nem voltam kifejezetten kövér,kiskoromban híztam el,és maradtak nyomai.


Vékony végtagok mellé úszógumi,és FÉRFI MELL (ami nem zsír,hanem a mirigy).

Rengeteg pattanás,hófehér,szeplős bőr,száraz haj.


Sorra vettem a problémáimat. Elkezdtem kondiba járni,egészségesen táplálkozni. Megerősödtem,lefogytam.


Orvosról orvosra jártam, egy gyógyszerrel sikerült legyőzni a pattanásokat,soha többé akné.


Eljárok szoláriumba (nyugodtan hurrogjatok le), óvatosan,adtam egy kis színt a bőrömnek,sokkal jobban nézek ki.


Ráálltam a napi 4-5x-i fogmosásra,fehérítő fogkrémmel.


Találtam 1 sokkal jobb fodrászt,aki ajánlott pár terméket a hajamra, már semmi baj sincs vele.


Változtattam az öltözködési stílusomon,ezt a magyar férfiak 80%-ának javasolni tudom.


És jövőhónapban pedig ki fogják műteni a mellemből a mirigycsomót,így annak is egy életre búcsút mondok.


Utóbbi 3 évem forgatókönyvét olvashattad :)


Nem volt anyagilag olcsó,kényelmes,fájdalommentes,gyors a hatás,de megérte,mert az ember EGYSZER ÉL ( vallási kérdésekbe nem megyek bele :) ),és ha valamin nem szabad időt,energiát,pénzt spórolni,az te magad vagy!


Ha érdekel pár dolog írj nyugodtan!


20F

2017. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Utóirat.:


Én sem drogozok,nem cigizem,néha bulizom,nem származok pénzes családból,és hidd el,hogy nem ezt keresik a lányok!


A normálisak biztos nem!


Ezt azok találták ki,hogy a BMW-re,pénzre,köcsögökre mennek,akik általában egész nap a számítógép előtt rohadnak,1 nap 0 azaz nulla percet fordítanak arra,hogy mozogjanak,hogy ápoltak legyenek,hogy ismerkedjenek.

2017. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de az általad leírt utolsó dologgal nem értek egyet, mert itt Baranya déli részén ténylegesen így van, nem kitalálják, a saját szemmel látom az iskolámban.


Amúgy sokat röhögök a gyereken, elment bulizni egyik pénteken, be rúgott, be ekizett úgyhogy nem tudott aludni, szombaton ment vezetni mert ugyebár apuci már megvette a BMW-t de jogsi még nem volt...

Na mindegy, szóval oda ért a körforgalomhoz,de nem tudta eldönteni hogy most jobbra vagy balra, úgyhogy fogta magát és átment egyenesen a közepén lévő virágágyáson. Kb 2 hétig ott volt a keréknyom :D

2017. ápr. 1. 08:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is Baranyában élek és ezt az állítást meg tudom cáfolni. Ismerek persze rengeteg újgazdag tinit, akinek a segge is ki van nyalva, apuci meg fizet bármit. Az ilyenek nyilván a "saját fajtákukat" preferálják, azaz a bmw-s, kigyúrt, gazdag, izomagyúakat. Ugyanakkor rengeteg normális lány is van. Valószínűleg te olyan körökben mozogsz, ahol sok ilyen gazdag fiatal van. Én is tapasztalom azt, hogy sulinként is meglepően más az emberek hozzáállása ilyen téren.
2017. ápr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5 és #6 vagyok.


Én pedig Miskolcon éltem,jelenleg Szombathelyen,és Budapesten tanulok.


Mindenhol előfordulnak ilyen lányok,de ezeket kerülnöd kell. Persze valamilyen szinten érthető,hogy nem a legcsóróbbakhoz vonzódnak,de ezért szerintem nem szabad őket bántani. Akkor igen,ha CSAK emiatt vannak együtt valakivel.


Ha törődsz magaddal,jól öltözködsz,ápolt vagy,esetleg fizikálisan is aktív vagy,és nem vagy dög unalmas,vagy nem kínos a viselkedésed,az NEM LÉTEZIK,hogy ne találj magadnak lányt :)

2017. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Xyz333 ***** válasza:

Nos, igen szerintem kell egy kicsit fordítanod a külsődre, de nem feltétlen a fogyásra gondolok inkább az öltözködésre vagy pl nekem az nagyon fontos, hogy a fog és haj ápolt legyen egy fiúnál.Viszont az én barátom is elég önbizalom hiányos volt és nem is hitte el jódarabig hogy szeretem mert nem volt elègedett a külsőjével (hosszú haj, rocker stílus, szemüveg, iszonyat vékony testalkat stb. ) és nem hitte, hogy "egy ilyen lány mint én szerethet egy olyan fiút mint ő". Viszont én úgy érzem talán beletartozom abba a kevés százalékba ahol a lányok nem a pénzes, "semmi hibám nincsen" srácokat kedvelik/szeretik. Úgyhogy én azt mondom, hogy ha valaki kedvel most, annak tetszeni fogsz így ahogy vagy, amilyen vagy nem kell hozzá változtatni semmin. Aki igazán szeret elfogad olyannak amilyen vagy és ez nem csak szóbeszéd.

U.I.: Merj ismerkedni és ne nyomulj ,csak visszafogottan esetleg ne légy túl kedves az tetszik a mostani csajoknak :D

16L

2017. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!