Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne is reméljek semmit amíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne is reméljek semmit amíg nem sikerül változtatnom a külsőmön?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, 169 centi magas vagyok és 90 kg.

De az arcommal nincs semmi probléma, többek szerint még jóképű is vagyok, és sok embertől hallom hogy fogadjam el magamat olyannak amilyen vagyok meg hogy nem kötelező sportosnak lenni stb...És bár igaz hogy a családomban mindenki kövér vagy legalábbis testes de én akkor is le akarok fogyni. Mondjuk nem azért mert annyira rosszul érzem magam a bőrömben hanem azért mert úgy érzem hogy az emberek lenéznek a súlyom miatt és a lányok taszítónak tartják a külsőm.


Plusz sok ismerősöm mondta hogy sosem fogok kelleni az olyan lányoknak akik nekem tetszenek amíg ilyen a testem.

És a tapasztalataim is ezt igazolják.


Mondjuk az általam szépnek talált lányok kb 75 százaléka még akkor sem állna velem szóba ha lefogynék mert náluk a jó pasi az kb olyan külsőnél kezdődik mint Ian Somerhalder.... De vannak kivételek, és szerintem náluk lenne esélyem ha mondjuk 20 kilóval könnyebb lennék mert a lány ismerőseim szerint jó arc vagyok csak fogynom kéne.


De belsőre sem vagyok a mai lányok ideálja, mivel nem azon jár az agyam hogy minél több lányt fektessek le, nem iszom, nem drogozom, és nem is dohányzom már. Nincs BMW-m, és nem származom pénzes családból.

Ezzel ellenben szeretek olvasni, érdekel a történelem és szinte minden tudományág, szeretek fotózni,sétálni,zenét hallgatni,filmezni,játszani a gépemen,szeretek írni stb... Szóval ja, a lényeg az hogy nem vagyok olyan mint a korombéli srácok legtöbbje sem külsőre sem belsőre.


És szeretném tudni hogy tényleg elkerülhetetlen e az hogy változtassak a külsőmön ahhoz hogy végre legyen egy párkapcsolatom.


Mert számomra ez nem egyszerű feladat mivel szégyenemre nincs túl nagy kitartásom az ilyesmihez és hát nem is lenne egy rövid feladat szerintem minimum 1-1,5 évet venne igénybe.



2017. márc. 31. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért az edzéstől nem leszel csajmágnes. Én kb 4 éve edzek és egy egész jó fizikumot szedzem össze. Ettől egy dolog változott csajozásügyben. A dagi és ronda csajok tapadnak rám de pont hogy nekem meg nem kellenek ők. Nekem egy olyan lány kell akin látszik hogy odafigyel magára. Nem arra gondolok hogy sz@rrá keni a fejét mindennel hanem hogy képes egy aránylag vékony vonzó alakra és legalább minimálisan ügyel a szépségére.


"Szóval ja, a lényeg az hogy nem vagyok olyan mint a korombéli srácok legtöbbje sem külsőre sem belsőre." Ez nem épp így van szerintem. Pont hogy ez a többség amit te is képviselsz.

2017. ápr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ott ahol te élsz így van. Itt viszont ahol én, itt nem.
2017. ápr. 2. 10:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Na, mostmár értem, miért nincs barátnőd. Nyilván csak másokban van a hiba és az egész városban nincs egy rendes lány se. Ilyen hozzáállással nem lesz sok sikered.
2017. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem a tömegeddel van a probléma, nem is a kinézeteddel, hanem hogy iszonyatosan hülye módon gondolkozol.
2017. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!