Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig csak halványvonalban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OutSide7940 kérdése:

Eddig csak halványvonalban voltak a lányok nekem láthatóak, de miért is? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem akarok regényt írni, de sajnos nem tudom tömören megfogalmazni a jelenlegi állapotomat! Velem eddig semmi se történt az életmbe sajnos, pedig egy nagyon intelligens fiú vagyok, jó átlagokkal, és amit kiszerentnék emelni, hogy nem vagyok piszok másokkal! Tudom, hogy ez nem annyira érdekes, de nagyon ritka az ilyen ember. És akkor a lényegre térve! Én egy olyan fiúnak vagyok tartva a suliba, hogy azt inkább le se írom! (Majd akit érdekel, írjon pirvátban, és leírom neki a sztorit!) Elkezdtem érdeklődni a lányok körében, de annyira kiközősítenek, hogy még a közelűkbe se mehetek. Engem nem idegesít, de azért már szerettem volna egy lányt aki mellettem áll, és még talán ha sikerült volna, jártam volna az egyikkel. Persze nem jártam sikerrel! Inkább elkezdtem a facebookon írogatni, de senki se írt vissza. Ekkor már egy kicsit ideges voltam, és ide fordultam segítséghez. Remélem valaki segít, és bármilyen felkérést elfogadok, és ha van olyan önkéntes, akkor azt ist! Nagyon csekély annak az esélye, hogy itt találjak rá arra a lányra, akibe majd beleszeretek, de kitudja, egyszer élünk, megkell mindent próbálni! Tehát ennyit erről a sztoriról! Mindent megválaszolok, ahogy az időm engedi!

2017. ápr. 3. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem érdekel, ha gondolod írhatsz nekem és megpróbálok segíteni.

2017. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia,engem is erdekelne a sztori:)
2017. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!