Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A visszahúzódo fiúknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódo fiúknak miért olyan nehéz párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek! Én is hasonló vagyok kicsit félénkebb idén Májusban leszek 20 éves! Meg persze az ösztön is szerepet játszik benne szerintem hogy nekik nagyrészt az alfa hímre van szükségük!

Beismerem nem vagyok egy Adonisz csak érdekel!



2017. ápr. 9. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. És a választ is tudom, de nem tudom megfogalmazni/leírni.:/
2017. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert visszahúzódó, nehezebben nyílnak meg, nehéz velük állandóan beszélni, és nehéz velük közös érdeklődési kört kialakítani.

Én voltam már együtt egy sráccal aki nagyon egy visszahúzódó jellem, bár egy idő után jobban megnyílt előttem amit nagyra értékeltem és teljesen véletlenül volt egy közös érdeklődésünk ami összekötött minket. Sokat tettem érte, sok mindent kitaláltam, sokat jártam a kedvébe mert szerettem, de meguntam hogy nem nagyon tudtam vele társaságba menni, mert ott totál csendben volt, nem érezte jól magát, nem tudta elengedni magát, feszengett, félt a tömegtől, és egyszerűen semmi közös programot nem tudtunk könnyen megszervezni mert mindig ha olyat találtam ki ami abból állt hogy társasággal már rögtön minden baja volt.

Én ezt meguntam és meg is mondtam ezt a szemébe. Bár nem ez volt a fő oka a szakításunkra, hanem az hogy saját magát is elhanyagolta és elkezdett önpusztító életet élni, meg nálunk volt egy nagy családi esemény amire nagyon szerettem volna ah eljönne. Kb 60 an lettünk volna ott, és ő ezért nem jött mert sokan leszünk. Ezen rágtam be a legjobban, nagyon megbántott ezzel.


Nekem ez a bajom a visszahúzódó emberekkel, és sajnos nem egy ilyet ismerek. Van egy munkatársam aki szintén az nagyon nehéz vele beszélgetni, de ha elkezdünk valamiről beszélni akkor mondja mondja, egész nap tök jól kijövünk és utána már megint csendben van és ha nem szólok hozzá akkor ő képes egy évig is csendben lenni előttem, ami nagyon idegesít szinte.

Nem azt mondom hogy nagy dumás nyomulós emberekért vagyok oda. De ha emberek között vagyok akkor szeretem ha megy valami féle beszélgetés és az egymásra odafigyelés. De manapság is azt látom hogy szinte mindenki lehajtott fejjel simogatja a telefonját ahelyett hogy kommunikálnának egymással az emberek. Én is szoktam a telefonom nyomkodni, de nem állandóan, néha megnézek valamit és utána elteszem, mert van számomra külvilág ami sokkal értékesebb.

2017. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor most te meleg vagy?

" Meg persze az ösztön is szerepet játszik benne szerintem hogy nekik nagyrészt az alfa hímre van szükségük! " vagy et alatt nem a félénk srácokra céloztál, hanem a lányokra, de bárhogy is legyen ebből jöttem rá, hogy fas* vagy :)

2017. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó! A lányokat nőket kedvelem és szeretem! A provokálo commentet nem kérem! És úgy gondoltam az alfa hímet akik egyesek tisztelet a kivételnek sajnos nagy egoval rendelkeznek beképzeltek és nagyképűen​ viselkednek ennyi!
2017. ápr. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!