Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány visszahúzodó, csendes?

Figyelt kérdés
Inkább az az otthonülős tipus aki nem szeret bulikba járni , olyan helyekre ahol sok az ember. Nem megy neki nagyon jól az ismerkedés ,de ha valakit megismer azt beengedi úgymond a "világába". Az ilyen lányok valaha találnak maguknak valakit? Vagy ,a ti fiúk inkább kerülitek az ilyen lányokat?

2017. febr. 28. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem, nagyon hasonló személyiségek vagyunk. Én is inkább visszahúzódó, csendes típus vagyok. Olyan tipikus introvertált, na. De hogyha nem akarod hogy agyrémet kapj egy kapcsolatban, akkor a magadhoz hasonló személyiségű fiúkkal ismerkedj. Tapasztalatból mondom. Az egyik volt barátnőm extrovertált volt, nagyon. Mna hát ez nem is lett volna baj, hogyha fel tudta volna dolgozni azt, hogy nekem szükségem van az egyedüllétre. 16/F
2017. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én is visszafogottabb vagyok szóval..
2017. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval nem zavarna.
2017. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavar ha szereti a szexet és lehet vele hosszasan szeretkezni. Valamivel eltölteni az időt.
2017. márc. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rocker15 válasza:
100%
Bár találnék ilyen lányt... De manapság alig vannak csak ezek a hangoskodó rinya pics@k
2017. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen lányokat keresem, mivel undorodom a mostani társadalomtól, így én sem járok bulikba meg emberek közé nagyon, és kevés barátom is van, vagyis igazság szerint igazi barátom egy sincs. Úgyhogy olyan lányt keresek akivel el tudnék lenni kettesben és amellett hogy a párom lenne, a legjobb barátom is lenne. De még sem jövök be az ilyen lányoknak, úgyhogy nem értem mi van, na mindegy....
2017. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok csak fiúban. Szoktam ismerkedni, de általában egyik lány sem jön be. Mindig feltűnősködnek, bulik, kavarognak mindenkivel, pénzre, szexre mennek. Csak az a baj, hogy az ilyen lányokkal, mint te nehéz megismerkedni.Mivel otthonülős.
2017. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!