Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megvalosithato megoldhato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvalosithato megoldhato valahogy vagy ez felejtos? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Roviden van egy csaj kb 1 eve ismeros egy rendezvenyrol fb keveset beszelunk semleges a kapcsolat 1x meg nem is irt vissza es szinte ismeretlen meg de szeretnek kuldeni neki egy levelet postai uton... de nem tudom a pontos cimet. Csak ugy rakerdezni... Nem vszeg h meg fogja adni. fent van a tesoja es a szulei is facen rajuk gondoltam :D. Szerintetek mit tudnek csinalni h meg tudjam? Hogyan tudnam el kuldeni neki a levelet h megkapja?
2017. ápr. 11. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogyha felkeresed valamelyik családtagját akkor megadja a címet.Inkább írj neki facebook-on, megfogja kapni.
2017. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg közös ismerősötök nincs? Tőle megkérdezhetnéd:D Nagyon kis király dolgot találtál ki! Én tuti örülnék neki!:D
2017. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csaj szemszögéből:


Csaj barátnőnek mesél.

"Hát basszus, ezt nem hiszem el. Tudod, tavaly mikor költöztünk, előtte voltunk egy kiállításon és egy srác elkérte a fészbukom. Emlékszel? Egy kicsit próbálkozott de nem passzoltunk, gondoltam levágja abból, hogy egyszavas válaszokat adok meg nem is olvasom el amit ír. Hát bmeg most meg a semmiből előkerült és elkezdte zaklatni a családtagjaimat akiket a fészbuk profilomról lesett le mint valami stalker és a CÍMEMET KÉRDEZGETI TŐLÜK?!?! Jézusom, szerinted mit csináljak? Mi a francot akarhat??? Félek!"



Tesó, hagyd békén szerencsétlent. Nem akat megbántani ezért nem küldött el a p*csába, de NEM ÉRDEKLED ŐT. Ne zaklasd. Lépj tovább. Van akinek te vagy az álompasi, ne fuss olyan után akivel nem kölcsönös az érdeklődés.

2017. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek ! :))

Különösen az utolsonak.. :D TESÓ.. Nem érdekel az h ha elküld a fa*ba. ezek a dolgok rolam lepereg. Ha elküld akkor hamarabb tul tudok rajta lenni. Én ilyenen nem tudok ki akadni és nem is tud megbántani.

2017. ápr. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!