Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme így folytatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni vagy megoldható?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul áll a párkapcsolatom. A barátom 23 én 17 éves vagyok.Fél éve vagyunk együtt.Minden hétvégén találkozunk.Elég sok problémánk volt eddig is,legfőképp az hogy szerintem nincs túl az exén.Amióta ismerem minden találkozásnál előjött. A legapróbb jelentéktelen dolgokról is képes felhozni. Pl.meglát egy lányt és eszébe jut hogy az exe is hasonló öltözetben jött az első találozóra,rengeteg sztorit mesél róla,néhány cucca is még ottvan a lakásán..stb Többször kértem hogy többet ne kerüljön szóba,egy ideig tartja is de aztán újra előjön. Emiatt sokszor eszembe jutott hogy nem tudom így folytatni mert csak magamat teszem vele tönkre.Viszont ma kapott új állást így jövő héttől minden héten csak szombat reggeltől estig fogunk tudni találkozni. Nem tudom ebből mi lesz így,ő csak azt mondja hogy majd kialakul,nekem viszont kezd ez kilátástalanná válni. Mit gondoltok erről?

2015. okt. 26. 18:10
 1/1 anonim válasza:
Szerintem még nagyon szerelmes az exébe és egyáltalán nincs túl rajta.Azok alapján amit leirtál én is látom hogy még nagyon odavan érte és jobb lenne ha tisztáznád vele ezt a dolgot,mert igy csak az idődet pazarolja
2015. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!