Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fura, hogy a ducibb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura, hogy a ducibb lányok sokkal jobban tetszenek nekem? (kép)

Figyelt kérdés

Sokszor úgy látom, furának tartják a lányok, sőt, el sem hiszik, hogy nekem a kövérség, duciság nemhogy nem baj, hanem még előny is.


Nézzétek meg pl. ezt a két képet egy fogyókúrás honlapról:


[link]


[link]


Szerintem mindkét képen szép a lány, de az első (kövérebb) alakkal nekem sokkal vonzóbb. Jobban áll, hogy teltebb mindenhol, szerintem sokkal nőiesebb. Még akár picit ducibb is lehetne.


Miért olyan fura, hihetetlen, hogy így gondolom?? Lányok, hogyan reagálnátok egy ilyen véleményre?


20/F



2017. ápr. 13. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Én mondanám,hogy örülnék neki,de nem sokáig.Mert ha nem a hordó testemmel ijeszteném el magamtól az illetőt,akkor ott van még a ronda fejem,a hülye gondolkodásmódom,a fura ízlésem és az elviselhetetlen természetem.Na ez senkinek se jön be.Így az én szememben jelentéktelenné válik a dolog.
2017. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Xyz333 ***** válasza:
100%
Valószínűleg sok duci lány ha ezt elmondanád neki, azt hinné szórakozol vele, és hogy meg akarod szégyeníteni. Ezt durvábban is gondolják ha a srác helyes is. Nagyon szavakkal nem tudod elhitetni vele, hogy igenis az ilyen lányok jönnek be neked. Ez csak akkor oldható meg ha be is bizonyítod, hogy semmi rossz számdék nincs benned!
2017. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Xyz333 ***** válasza:
Szándék* bocsi😊
2017. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenki fura. Nincs mit tenni. :)
2017. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tenyleg nagyon nehez elhinni, hogy van olyan fiu akinek a hasonlo lanyok jonnek be. En is ugy ereznem, hogy fogadott valakivel, meg akar szegyeniteni vagy csak egy ejszakas kalandra kellenek. Valoyzinu tobb figyelemmel, tobb bokolassal lehetne enyhiteni ezeken az eloiteleteken.

15/L

2017. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

irj ram szivesen beszelek veled

nagyon bejosszu

luisc fiutyon tyamom is van

2017. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

En nagyon orulok hogy meg vannak ilyen emberek,akiket a media nem bolonditott meg,es merik vallalni azt ,hogy nekik mas az izlesuk,mint amit a media sulykol mindenkibe.

En karcsu,magas lany vagyok,de egyaltalan nem gondolom ugy,hogy csak az a szep vagy vonzo,aki hozzam hasonloan vekony...szerintem minden kategoriaban vannak gyonyoru nok,nem ertem hogy miert akar mindenki ugyan olyan lenni.

ui: semmi fura nincs benned,meg az izlesedben

2017. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, mint az utolsó. Molett vagyok és egyre jobban érzem magam így, nem irigylem a vékonyságot másoktól, mert bár gyönyörűek, én is lehetek az a magam módján. Nem csak egyféle szépség létezik.

Ebből kifolyólag szerintem sem fura, hogy neked ez jön be, kell ilyen ember is a világra, sőt számunkra még megnyugtató is.

2017. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!