Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet olyan a kémia hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan a kémia hogy nekem kívül belül be jön egy fiú de neki én nem de arra jó vagyok másra nem?

Figyelt kérdés

A pasik egyáltalán hogy tudnak olyan lánnyal lenni az ágyban ha nem az esete?Míg a nők nem.

Annyira fáj hogy nem jövök be annak a fiúnak aki nekem kívül belül tetszik.

De többszőr volt már úgy hogy aki nekem be jött annak én nem lehet hogy tényleg ronda lány lehetek :(



2017. ápr. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda, csak önbizalom hiányos. Ha tényleg úgy van, ahogy írtad, akkor lépj tovább, majd jön valaki más, akivel működni fog a dolog. :)
2017. ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval hagytad magad megdugni?
2017. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak a kedvedért tette. Vagy csak már tényleg kellett.
2017. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!