Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg vele? 19/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki ugyanarra az egyetemre jár mint én, de más szakra. Az egyik barátnőmmel van egy szakon, illetve az ő baráti köréhez tartozik és lényegében így találkoztunk egy délutáni kis összejövetelen.

Aranyos srácnak tűnik, kissé visszahúzódó, viszont jó lenne megismerni. Eddig nem nagyon tudok róla semmit, azt sem hogy van-e egyátalán valakije vagy nincs.

Ugyanakkor én soha nem szoktam ismerkedni senkivel, barátkozni se nagyon, és azt sem tudom, hogy ő mit gondol rólam. Mikor eljöttünk, akkor engem nézett, de ez ugye nem túl sokat jelent. :)


Az első tanács valószínűleg az lenne, hogy menjek el máskor is, de ez most egy kivételes alkalom volt, máskor késő este szoktak találkozni, illetve eddig én határozottan visszautasítottam a meghívást, egyrészt az időpont miatt, másrészt a társaság sem az én világom, nem igazán kedvelem a barátnőm barátait (főleg fiúk). Ezt szerintem ők is tudják, na jó biztos hogy tudják. Fura lenne ha most hirtelen menni szeretnék... :D

És az ilyen pasizós dolgoktól is elzárkózom, ezt a barátnőm is tudja, nem is nagyon tudja megérteni, neki mindig tetszik valaki. :)

Ez is zavar kicsit, eddig nem nyilatkozott úgy hogy teszene neki ez a fiú, de nála soha nem lehet tudni.

Tehát attól is tartok picit, hogy ő hogy tekint rá, és azért sem szeretném elmondani, mert ha megtudná nem szállna le a dologról.


Az lenne a jó, ha valahol találkoznánk, lenne egy közös óra, előadás , de ilyen sajnos nincs, teljesen más az órarend időben is és helyszínt tekintve is. Vagy ha a ő keresne, akkor tudnám hogy érdeklődik, de ahogy írtam ő is visszahúzódóbb típus, ezért nem hiszem, hogy erre sor kerülne. És mivel eddig csak egyszer találkoztunk, elsőre szipmatikus volt, de nem ismerem, nem tudom milyen, lehet ha megismerem, akkor már más lenne a véleményem... de annak ellenére, hogy nem szoktam ilyen dolgokkal foglalkozni most nem tudtam kiverni a fejemből, amíg el nem mondtam, jobban mondva le nem írtam itt...

Szóval bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült. :)


És köszi a válaszokat előre is! :D



2017. ápr. 16. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre van egy mindig jól működő (és sokak szerint irritáló xD) megoldás.


Szia! Figyelj, valami nem stimmel a telefonommal, tudnál segíteni?

Mi a baja? :o

Hiányzik belőle a telefon számod :(


Tudom-tudom. Szánalmasnak tűnik, mi? :D Hát, ízlések és pofonok.


1 - a reakciója kapásból elárulja, hogy van-e nála esélyed

2 - jó reakció esetén egy kellemes nevetés sorozatot egy kellemes társalgás követ

3 - miután vége a beszélgetésnek, voálá, ott a telefonszáma nálad = bármikor elhívhatod bárhova


Szégyenlős embereknek, mint te pedig...

Hát szerintem a szégyenlős emberek is nyugodtan szólítsák le a célpontot és kérjenek találkát. Nem is értem mi olyan nehéz ebben :'D

2017. ápr. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ez tutira nem jönne be, én a telefonszámomat nem szoktam csak úgy megadogatni!! Senkinek se!
2017. ápr. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bejelölted facebookon? Mert szerintem ott kéne elkezdened a beszélgetést valami piti indokkal. Vagy ha tudod, hogy az ő szakán van valami tárgy ami a tieden is, akkor azzal kapcsolatban is kérdezhetsz, mintha nem értenél valamit és akiket eddig kérdeztél nem tudják.

Egyébként átérzem a helyzeted, kicsit én is hasonló cipőben vagyok. Sok sikert :)

19/L

2017. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Először is, ez egy nagyon aranyos történet, szurkolok, hogy legyen valami belőle. Annak ellenére, amit elmondtál, tényleg az lenne a legjobb, ha újra elmennél a barátnőd barátaival, és ott próbálnál kezdeményezni nála. Persze a Facebook se ördögtől való, szerintem nyugodtan bejelölheted, hátha tényleg szimpatikus voltál neki, és akkor még az is lehet, hogy írni fog neked. Meg arra is jó, hogy a profiljából kiderülhet, ha esetleg foglalt.

2017. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd nagy segítségedre lehet szerintem. Vagy kezd esetleg a facebookos bejelölős dologgal, aztán esetleg ráírni valami indokkal. Vagy, ha esetleg találkozol újra vele ott kezdeni valamit, vagy csak jelezni neki ilyen irányú dolgokat.

Aztán hátha alakul valami :) Hajrá!

19/F

2017. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Hát ez a telefonos dolog... még ha egy fiú csinálja is elég érdekes, inkább ők szokták ugye, lánytól még érdekesebb lenne. :)


3. válaszoló: Annyira nem szeretem ezt a facebookos ismerkedést élőben teljesen más megismerni valakit, mint üzentben.

Esteleg van kedved elmesélni a saját törtéted?

És sok sikert neked is! :)


4.Válaszoló: Köszi! ^^

Faceboon nincs annyira jelen, tehát nem tölt fel semmit, profilképe sincs fent. Én is arra gondoltam először, hogy megnézem az ottani dolgokat, de nem jött be a terv.

Valószínűleg ez az összefutós dolog lenne a legesélyesebb, és utána lesz ami lesz. :)


De várom a további véleményeket, történeteket. Jöhet bármi. :)

2017. ápr. 17. 01:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen az összefutás a legjobb. Lehet véletlen is, vagy általad véletlennek feltűntetett dolog. (Egyébként, nem biztos, hogy nem használja a facebookot lehet úgy van vele, mint én leginkább kommunikációra és kapcsolattartásra használja, szóval még az is lehet egy opció.)
2017. ápr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok, az én történetem annyiban különbözik a tiedtől, hogy én jóban vagyok a sráccal, de sajnos mielőtt léphettem volna, mert rájöttem, hogy többet akarok, lett barátnője. De én még mindig sokat gondolok rá és tudom, hogy nem lenne szép dolog olyannal kezdeni akinek van valakije. Ezért is tudom neked tanácsolni, hogy ne várj sokat, mert ha most szingli a srác, akkor ne kövesd el azt a hibát amit én is és kezdeményezz :) Ha facebookon nem aktív ahogy írtad, akkor tényleg a barátnődön keresztül közeledj felé, menj el valahova a társasággal :)
2017. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!