Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék önbizalmat szedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék önbizalmat szedni?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba aki nekem nagyon tetszik, ennyire még valamiért nem tetszett semmi. Úgyhogy lépnem kéne. Azzal szerintem nincs probléma, hogy én esetleg nem jönnék be neki, mert csomószor néz, sokszor jön oda ahol én vagyok (kisebb távolsággal, természetesen nem közvetlen mellém jön), meg sokszor a sors is úgy hozza valamiért, hogy pont ott vagyok ahol ő. Pl: Most szünetben is elmentem egy olyan helyre ahol még életemben nem voltam, és pont ő jött ott. Eléggé furcsa volt. Ott szerintem oda kellett volna mennem... Mit csináljak? Valamiért nincs önbizalmam, nem értem miért.

2017. ápr. 17. 09:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy az összes fiú közül az egész iskolában csak velem ilyen, hogy folyton néz, direkt közel ül hozzám, stb.
2017. ápr. 17. 09:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá valami ürüggyel. Pl. "Szia, van egy tollad? "

És kezdj el vele többet beszélni, hívd el valahova. Mondjuk hívd ki sétálni esténként, beszélgessetek. Szünetekben is hívd magadhoz és dumáljatok.

2017. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor összeszedem magam, és odamegyek!
2017. ápr. 17. 10:15
 4/4 papics ***** válasza:
Ember beszélj vele. Nézz rá, mosolyogj neki! Ha visszamosolyog, dumalj vele. Sokat. A sok f*t meg *ard le g*cibe korulotted. :)
2017. ápr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!