Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ez problémának számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez problémának számít?

Figyelt kérdés
Eléggé céltudatos vagyok, nagy terveim vannak és véghez akarom vinni őket. Kb. 13 évem be van tervezve már úgy hogy csak 16 évesen. Komolyabb személy vagyok és jobban szeretnék a párommal komoly beszélgetéseket is ahelyett, hogy ne vegye komolyan amit mondok vagy épp ne hidjen bennem. Ez mekkora probléma náltok?

2017. ápr. 18. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Általában aki azt hiszi hogy komoly, felnőtt, az általában nem az még :D

Ezzel nincs is baj,

Tervezni lehet :) az nem baj :)

Csak ne azt h külföldre mész, mert ha a párod nem akar az úgy bukta,

Egyébként én is terveztem, és teljesen máshogy alakult minden ,csak folyt a medrében mert nem tudtam mit csinálni , de ez így van rendjén :) van más ami nem volt betervezve, de mégis jó , ettől függetlenül :)

Az jó dolog ha lehet veled komolyan beszélgetni :)

2017. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
A "hidjen" a legnagyobb problémám nekem speciel veled...
2017. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszod bár nem teljesen értek vele egyet. Pontosan erről beszéltem, hogy nem vesznek komolyan, miért olyan lehetetlen hogy úgy történjen ahogy eltervezem?


2. *higgye remélem most már nyugodt lesz a lelked, bizonyára te egyszer sem hibázol.

2017. ápr. 18. 09:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megértelek, 7 éves korom óta filmes akartam lenni.

No persze, 1-esnek igaza van abban, hogy nem minden jöhet össze.


De nagyon sok minden, rengeteg.

Én például jelenleg teljesen meg vagyok elégedve mindennel, jobb irányba most nem is haladhatna az életem.


Te is így érzel majd, de ez 16 évesen még csak jövőkép, tudom, hogy ezért van a kérdésed is, mert fogalmad sincs találsz-e magad mellé valakit aki tényleg hisz benned.

Én egészen 22 éves koromig kételyek között éltem, még ha munkatársaim, családtagjaim hittek is bennem egy lány hiányzott.


Nemrég jóra fordult minden, de egyet javaslok.

Ne járj úgy mint én, hogy túl sok időt adsz ennek, mert akkor esetleg a céljaid bánják.


Bízd az időre, 13 éves terv, ez fantasztikus.

Erre törekedj, aki majd megért azzal úgy is találkozol majd: ÚTKÖZBEN.


Érted amit mondok?

Ne az ittenieket kérdezd, mert sokaknak ez probléma.

A legtöbb ember más, te is más vagy.

Más hőfokon ég benned az alkotó szellem.

Szinte 100%, hogy lesz aki megért majd és veled tart, hasonló lesz.

2017. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 hát ebben biztosan nem! :P

Tudod más dolog felcserélni két betűt, de a "d" és a "j" két másik betű.

Még ha a "gy"-t egynek vesszük is! :P

2017. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Terv nélkül csak sodródik az ember. Sok ecsetnek lehet az tetszik, de biztos vannak olyanok is, akik hasonlóan tudják mit akarnak.


Amire vágysz az a megbecsülés a másik részéről, nem ördögtől való...

2017. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!