Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire számít komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít komoly problémának?

Figyelt kérdés

Tehát már 4 éve vagyok oda es férfiért. Sajnos ez csak plátói, azonban mégis gátol a párkeresésben, mert úgy érzem hogy nekem nem kell senki más.

Szerintetek ez az érzés még több idővel változhat vagy már beteges rajongás ez inkább és segítséget kellene kérnem egy szakembertől? Vagy valami egyéb megoldás van rá?


2017. jan. 3. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Te 4 éve nem is szexeltél? Vagy mindig arra a személyre gondolsz közben? Nekem ez vicc kategória, lehet tényleg szakember fog kelleni.
2017. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
beteges foleg ha platoi mert akkor te egy emberbe akit felruhaztal magadban sok joval vagy szerelmes, ergo a sajat fantaziadat imadod
2017. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Rendes kapcsolatot nem tudok kialkítani, alkalmiak voltak csak nem tudok elköteleződni. Azt érzem hogy komoly kapcsolatban kizárólag az említett férfi mellett lennék boldog.


#2 Attól hogy plátói, még ismerem az illetőt. Csak ő nem viszonozza az érzéseimet. Semmi egyéb olyannal tulajdonsággal nem ruháztam fel, ami ne lenne meg benne. A hibáit is és az erényeit is ismerem és még is úgy tökéletes nekem, ahogy van. A bökkenő csak az, hogy ezek az érzelmek részemről vannak.

2017. jan. 3. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
a gond az, hogy nem akarsz ennek véget vetni. Szakembert neked, mert négy év alatt már három éve minimum tovább kellett volna lépned...
2017. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Részemről is ez volt a helyzet, ami négy évig tartott. Amíg nem találsz hozzá foghatót, addig mindig ő lesz a fejedben, mint tökéletes társ. Viszont egyáltalán nem tökéletes, mert akad egy hibája, ami tolerálhatatlan: leszar téged magastól.

Leírnád ,hogy ő milyen? kíváncsi vagyok miért vagy ennyire beleesve. :)

2017. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:

Nem értem ezeket az embereket, itt..

Akik azzal dobálóznak, hogy egyből menj szakemberhez, az sem tud csodát tenni, folyamatosan lehet látni itt is, meghasadt emberek akik terápiára járnak évek óta, es semmi változás. Ez nem egy csodapirula!!

2017. jan. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te magad vagy aki meggátol a felejtésben. Nem is akarsz igazán el szakadni tőle. Nee gondolni rà, minden vele kapcsolatos dolgot, pl. facebook profilt kiiktatni. Akarni kell tovább lépni. Nem vagy nyitott új kapcsolatra, emberekre, persze, hogy nem is találsz senkit. Először azon kellene dolgozni, hogy elszakadj tőle.
2017. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel képtelen vagy elköteleződni, őt használod alibinek, hogy miért nem. Mert ő a tökéletes, vele el tudnék köteleződni, mással meg aki akar is engem, nem.

Az a bökkenő, hogy bármennyire is ismered, nem ismered őt partnerként. Nem biztos, hogy működne vele, csak ezt így könnyebb elképzelni, mint tenni valamit egy normális kapcsolatért.

2017. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem azért mondom, hogy menjen szakemberhez, mert amikor nekem ilyenem volt, akkor én is oda mentem. Hanem azért, mert arra van szüksége, hogy élő emberekkel beszélje meg ezt a problémát. Nekem voltak barátaim, testvéreim, szüleim, akikkel meg tudtam beszélni, és helyre raktak. Ő meg itt a gyakorin kérdezi, hogy ez baj-e? ... Hát BAJ, és csinálni kell vele valamit. Ha barátok nincsenek, akikkel meg tudja beszélni, és el tudja mondani, hogy ne ácsingózzon egy idealizált fantázia képben, akit "tökéletesnek lát" és minden hibája tetszik neki... Ép eszű ember nem mondja azt, hogy az a hibája is tetszik, hogy egyébként leszar engem és nem akar velem lenni. Ez nem tetszhet, ez vakság. És négy év alatt az embernek ki kell nyitni a szemét, hogy rádöbbenjen a valóságra. A helyzet az, hogy ez nem normális/egészséges. És kell neki valaki a valóéletből, akivel meg tudja rendesen beszélni ezt, és majd felnyitja a szemét remélhetőleg. Erre egy szakembernek alkalmas kellene, hogy legyen. De egy jó barát is jó persze. :) Ennyi.
2017. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!