Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ténleg lehuzhatom a rolót?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténleg lehuzhatom a rolót?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt kapcsolatom és még szűz vagyok ami már szégyen soha nem válálnám fel nő elött. Csókon már túl vagyok stb ilyenken csak sajnos kapcsolatom nem jött össze.Mindig komolyab kapcsolatot kerestem azért nem jött össze edig mert mindig csak táv jöhetet szóba csak netes ismerkedés. Facebookon itt-ott. Most már szóba jöhetne helyben is mert már egy új helyen élek de itt nem ismerek senkit de hát így még barátaim sincsenek. Külsőmel nincs olyan probléma hogy minden nő el löködne magától akikel ismerkedtem mint jól néztek ki is mindnek bejöttem. Az első csók is egy jó külsejű lányal volt akit neten ismertem meg és a táv miadt nem jöttünk össze-második és a harmiknál is a táv volt a fő gond.De úgy látom hogy ha edig nem volt már már nem lesz már nem járok iskolába dolgozom.Be kéne fejezni és elfogadni hogy én roszul huztam a lapokat nekem ez jutott.

2017. ápr. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
De ha távkapcsolat már összejöhetett volna háromszor, akkor miért nem vágsz egyszer bele? Nem olyan katasztrófa, Magyarországon belül annyira óriási távok nincsenek, hacsak nem Záhonyból kell Pécsre utaznod, mert az tényleg gáz :D Lehet, hogy ezt szánja neked a sors, érd be ezzel :)
2017. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan távok voltak hogy Balaton -Ausztria Balaton-Hatvan ilyenek
2017. ápr. 20. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a Balaton-Hatvan azért kibírható. Egyik barátom simán letolt két évet egy Győr-Záhonnyal, na AZ már teljesítmény :D Oké, nem a legideálisabb, de megvan a maga varázsa. Basszus, ha ennyire egyedül érzed magad, ragadd meg az alkalmat, mikor szerelmes vagy, ne válogass hely szerint :D
2017. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem válogattam csak a távolság miadt nem tudtunk elget találkozni. De ez már jó pár éve most új városban lakom és olyanokal ismerkednék akik itt laknak helyben vagy közzel hogy ne legyen akadály .
2017. ápr. 20. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
há' még b_zi lehetsz. Szerintem fontold meg.
2017. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem volt senkid miért érzed úgy, hogy le húzhatod a rolót? ne viccelj már.. akkor ennyi erővel minden veled egy cipőbe járó fiú vagy lány így tegyen? Fiatal vagy még, keress akkor olyan lányokat neten akik közel laknak hozzád, szerintem rengeteg szaladgál az utcán.;)
2017. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj ennyire negatívan. :) Nincs azzal semmi baj, hogy 21 évesen még szűz vagy, saját magam által tudom, hogy van olyan nő, akinek tetszenek, bejönnek a rendes szűz fiúk. (Én is egy vagyok közülük. :D )

Volt olyan barátom, aki szintén nem vállalta, azt mondta volt már előttem 1-2 nővel, de mikor eljutottunk a kapcsolatunkban arra a pontra bár nem tettem neki szóvá, tudtam, hogy még nem volt nővel.:)


Becsülendő, hogy nem kerestél fel valami prostit (van az ismeretségi körömben több olyan is aki ezt könnyen megtette...), hanem komoly kapcsolatot keresve szerettél volna átesni mindezen.


Nem kell semmit se befejezni, előtted még az egész élet, még sok kapcsolat várhat rád. Csak pozitívan kell hozzáállni. Ha küllemben sem szenvedsz hátránnyal, akkor pedig főleg van esélyed.


Minden esetre ha beszélgetni szeretnél, írj rám privátban. :)


21/L

2017. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim ismerőseim haverjaim pár hónapja lakom egy új városban környéken senkit nem ismerek lányok /nők általában ismerősök ismerőseivel ismerkednek elég kevés az esélyem így egyenlő a nulával .
2017. ápr. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!