Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti megváltoztatnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megváltoztatnátok a viselkedéseteket egy fiúval csak mert az szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
(viselkedés alatt azt értem hogy akkor még jóban voltatok vele de utánna elkezdtetek vele gonoszkodni)

2017. ápr. 20. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Gonoszkodni? Mármint csipkelődtök egymással meg ilyenek?
2017. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2017. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy megsértitek vagy valami más mert velem az a lány ezt csinálja
2017. ápr. 20. 20:15
 4/9 A kérdező kommentje:
Még légyszi irjatok
2017. ápr. 20. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, aki nagyon udvarolt, de friendzone-ban volt. Mivel barátok voltunk, önkéntelenül is elkezdtem távolodni tőle. Amikor együtt lógtunk vagy dumáltunk, mindig csak az járt a fejemben, hogy "jaj, vajon most mit érezhet" meg "szegény nagyon szar lehet neki, mert tudja, hogy nincs esélye". Szóval nem lógtam vele már annyit, nem írtam neki rögtön vissza. Igazából ez nem volt szándékos, de így utólag visszagondolva gonoszkodásnak is tűnhetett.
2017. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akarva nem, akaratlanul lehet. Nem állna szándékomban egy olyasvalakit bántani, aki szeret. De lehet, hogy akaratlanul is távoldoni kezdek tőle, mert 1: nem szeretném hogy neki olyasvalaki mellett kelljen lennie, aki nem viszonozza az érzéseit, 2: ha ugyanolyan kedves meg jófej maradok vele, mint odáig, akkor lehet, hogy azt hiszi egy kicsit azért tetszik nekem. És ez a távolodás tűnhet gonoszkodásnak. De visszatérve a kérdésedre, szándékosan nem. Bár, nyilván akkor többet nem beszélnék neki arról, hogy "uu ott egy helyes fiú", meg hogy "most ő tetszik", stb. Úgyhogy a viszonyunk mindenképpen megváltozna. Hány éves a lány, hogy ezt csinálja veled?
2017. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amikor A SRÁC közelében vagyok valami hihetetlen nagy baromságokat tudok mondani..... ha meg egyenesen arra van esélyem hogy szemtől szembe neki beszéljek akkor meg még a durvábbnál is durvábbakat nyögök ki.... na jó ezt úgy értve hogy.... nem tudom de érthető nem :) ? Lápmaláz és síri fény.... amúgy azt akrtam elkezdeni hogy az a lényeg hogy milyen volt a helyzet és hogy ő hogy és mit mondott pontról pontra mert mi női lelkek oly bonyolultak vagyunk hogy már egy szempilla rezzenésnek is jelentősége van.. ha valami messenger beszélgetés féle akkor még komplikáltabb ..... ha privibe leírod a szitut megpróbálom kitalálni ;)
2017. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
13 éves. Én 14 vagyok.
2017. ápr. 21. 19:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Az osztályba sok fiú szerelmes belém. A nagy részük nem is tetszik. De én mindig kedves vagyok velük.

14/l

2017. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!