Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Mindenkinek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mindenkinek a segítségére lenne szükségem, légyszi sokan olvassátok el?

Figyelt kérdés

Röviden,mert nem akarok regényt írni mint itt egyesek: most jöttem rá, hogy 2 éve lett volna lehetőségem egy tényleg álom barátnőre, csak én kisfiú voltam..:( Azóta családi okok miatt( valaki meghalt) nem jár felénk és nem tudunk talizni.. Nem egy suliba járunk, NEM FACEBOOKOZOK :((NEM INSTAZOK stb.. viszont az az utolsó remény hogy ég suliba fogunk járni, de csak majd miután én 10.es leszek,mert ő fiatalabb egy évvel... Ez a vonat már elment..:((

Van még esély hogy csak újra lathassam? És ha azóta van már barátja? Bármit megtennék érte..

Vagy barátnőt hol keressek? Mert a környezetemben flegma pucmadamok vannak,vagy ak26ot hallgato cigizo cigány imádók..ha elmegyek idegen helyre, ott hogyan? PÉLDÁT NEM ÍROK,MERT LÁTTAM ÉS MEGSZOKTAM HOGY LESZOLJATOK ,SEMMI SE JÓ. Pedig tisztába vagyok vele,hogy ide nem a menő páva gyerek és a bomba csajok járnak.

Ez mégis egy regenyre sikeredett xD

14/f azért hogy ne kelljen megkérdezni,mint itt szokás :D



2017. ápr. 20. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Lol ezt csak én nem fogtam fel?
2017. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

az a baj, hogy összemostál mindent

naszóval

1. Igen van

2. Lehet hogy van

3. Esetleg ismerkedj többet és a haveri társaságban egyszer csak találsz

(˝pucmadam˝ez kifejezetten tetszik :D)

4. Idegen helyen nehéz, de ha sokat jársz akkor nem lesz idegen

2017. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Ne aggódj, még mindig kisfiú vagy. És igen, elég zavaros. Most akkor neked ő kell, vagy csak simán egy barátnő? Fölösleges őt keresned, rengeteg lány van még, sőt, sok eséllyel rengeteg jobban hozzád illő is.
2017. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan valahol pozíciót kéne foglalnod. Facebookozni meg instagramozni sincs késő, ma már többet ér az ottani státuszod, mint ha 20,000ft-os cuccokba jársz.

Nehéz lesz, de neked kell hatással lenni rájuk, neked kell megjavítanod ezeket a "romlott" társaidat.

2017. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!