Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem dob fel sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem dob fel sosem témát, és nem ír rám magától, viszont jókat beszélgetünk és aranyosan reagál mindenre, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal, akit élőben ismertem meg, elég jó szikra volt közöttünk. Azóta nem találkoztunk élőben, viszont mindig én kezdeményezek chaten. Ő sosem. Volt, hogy napokig nem írtam rá, hátha ő fog, de sajnos besült.

Viszont ha ráírok, akkor úgy látom, mintha szívesen beszélgetne velem, bár témát nem dob fel, és visszakérdezni is csak ritkán szokott,annyira nem érdeklődik irántam.

Elég nyomulósnak kezdem magam érezni. Ez mennyire normális? Valami megoldás?



2017. ápr. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Haverként tekint rád akivel jó beszélgetni néha. Nem hinném hogy nagyon érdekelnéd. Sry
2017. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En pont igy vagyok de nalam mostanaban kezdemenyes de ritkansajnos az elsonek
2017. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van igaza*
2017. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül tekint rád csak barátként.Lehet,hogy csak úgy gondolja ,hogy a fiú dolga a kezdeményezés és ebben az esetben biztos hogy nem csak barát vagy neki.Ez viszont függ a lány személyiségétől hogy közvetlenebb vagy inkább visszahúzódó,meg persze attól is hogy mennyi ideje ismeritek egymást.
2017. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!