Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akit neten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit neten ismertem meg, nagyon sokat beszélgetünk, sok közös tulajdonságunk és témáink vannak, külsőre is szép, teljesen normalis lány és szóval ha talira kerül a sor vele, akkor milyen jelekből tudnám azt, hogy benne lenne egy csókban?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyesmikhez, de ha személyesen is szimpatikus akkor én megkockáztatnám csak ugye még sose láttuk egymást korábban.


Hálas köszönetem annak aki ilyen későn vagy már holnap tudna vmi hasznos válaszal szolgálni nekem.


(én már alszom, de ha van valász akkor holnap reagálok, tanácsokat üzenetbe is elfogadok.)



2016. okt. 12. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha közelebb hajol (tehát ha benne van a te "aurádban") akkor már valószínű hogy próbál közeledni. De azzal is ki tudod deríteni hogy közelebb hajolsz egy nem feltűnő trükkel és ha nem hátrál akkor csak lefagy, vagy közeledik akkor már okés a csók. Trükknek pl mondanék egy olyat hogy letöltesz egy videót vagy képet a telódra és összébb bujva nézitek meg együtt kb 15 cm röl és még mielőtt elhajolna te rá nézel (akarata ellenére is oda fog nézni és akkor látni fogod a reakcióját.)

Na meg nézd a szemét, ezt nehéz meg magyarázni, de ha a szeme "mosolyog" és jobban csillog mint általában akkor jöhet a csók.


Ne rontsd el az első csókot mert a nők többsége a randi előtt lepörgeti magában 5-10 romantikus csók jelenetet hogy hátha így lesz.

2016. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, arra majd figyelni fogok:)


Ó, és hogy lehet például elrontani?

2016. okt. 13. 06:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl: véletlenül belebüfögsz a szájába,átköpöd a rágót. Vagy ha nem szereti a nyelvest és azzal próbálkozol.Büdös száj,túl nyálas csók.
2016. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaa hát igen, de ez alap :D
2016. okt. 13. 16:52
 5/5 anonim válasza:
"Ne köpd a szájába a rágót" 😂😂 Hatalmas...
2018. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!