Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjam meg egy srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjam meg egy srácnak kedvesen, hogy nem akarok vele találkozni?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon csináltam még ilyet, és kínos nagyon az egész. Poénkodásból kezdtem el vele ismerkedni, de az elején leszögeztem, hogy nem akarok semmilyen kapcsolatot. És mégis azt érzem rajta, hogy flörtölni próbál és találkozni akar. Nem akarom megbántani, de azt se szeretném, hogy várjon rám.
2017. máj. 1. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy őszintén, vagy sehogy.
2017. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeztesd,hogy mit mondál neki arról ,hogy nem akarsz kapcsolatot és,hogy a véleményed nem változott erről.Egyszerűen mond meg,hogy nem akarsz vele találkozni,mert nem lesz köztetek több mint barátság.
2017. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt írnám:

Figyel, ne haragudj, nem akarlak megbántani, de nekem te nem jössz be ÚGY. Inkább ne találkozzunk.

2017. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!