Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom akarok-e velünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akarok-e velünk találkozni? Lent

Figyelt kérdés

Igazából 2 hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom.

Eléggé megromlott, és közben sem volt jó..

Na mindegy.

Azóta akadnak, akik találkoznának velem.

De nem tudom nekem van-e kedvem velük.

Egyik pillanatban lenne, másikban nincs.

Aztán végül mégis lemondom...

és mindenkinél így van.

De akivel én akarnék, ott meg a fiú nem ..

Annyira nemis lenne kedvem azokhoz,akiknek hozzám lenne.

Csak unatkozom, egyedül is érzem magam.

És max. ezért találkoznék velük.



2016. nov. 1. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
19/L
2016. nov. 1. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress új embereket.
2016. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell mégis valahogy kiagyalni, hogy most akarsz vagy nem akarsz velük találkozni. Én azt mondom, hogy 3 év nagyon sok, ha jó volt ha nem akkor is volt valaki melletted amit megszoktál, és most ez picit hiányzik neked de olykor nem. Várj egy kicsit még, de addig is ha akad aki akar veled találkozni akkor miért ne, talán így találod meg az igazit. Fel a fejjel és sok sikert!
2016. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszod! :)
2016. nov. 1. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Elképzelhető, hogy egy kis nyugalomra vágysz és ezért nem akarsz senkivel sem találkozni, nem?

Minden esetre, ha így van, azért ne vidd túlzásba.Ne fordulj befelé, szükséged lesz majd a barátokra, társaságra.Legjobbakat kívánom! :)

23/F

2016. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!