Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van ez a problémám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ez a problémám?

Figyelt kérdés

Az hogy van hogy minden csaj "Csak a belső számít."

de hogyha tényleg az számítana több száz csajom lenne mert én tényleg odafigyelek másokra. De itt a bökkenő, vannak a bejártam a konditerembe a 2 kilós sulyzókat emelgetni és milyen menő vok, meg a "Teccesz járunk?"



2017. máj. 7. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom sokszor, hogy akinek belsőre bejök külsőre nem vagy épp fordítva..
2017. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most tedd a szívedre a kezed! Te járnál egy olyan lánnyal, aki taszít? Vagy csak szimplán nem vonzódsz hozzá? Ugye, hogy nem? Ezzel mindenki így van. Ha egy fiúval nincs meg a testi vonzalom, akkor lehet akármilyen tökéletes, csak barátok lennénk. Persze ezzel nem azt mondom, hogy aki nem Calvin Klein modell, annak nincs esélye, de muszáj, hogy valami megfogjon a külsejében. Sokszor látni szép lányokat csúnyácskább fiúkkal vagy éppen fordítva. Ott közel sem arról van szó, hogy "Csak a belső számít", hanem az adott lánynak/fiúnak valamiért bejön a másik. Nekem is tetszett már olyan fiú, akire a barátnőim azt mondták, hogy bottal se. És ez így van rendjén. Képzeld el mi lenne, ha mindenkinek ugyananaz a néhány ember tetszene...

Hozd ki a külsődből a maximumot! Ennél többet úgysem tudsz tenni. Ha úgyis több száz csajod lehetne a belsőd alapján, akkor tuti sikered lesz.

2017. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A belső nem annyit jelent, hogy odafigyelsz másokra. Ebből a 3 soros kérdésből már elég sok negatívum látszik. Borzalmasan, alig érthetően fogalmazol. Másokat hibáztatsz a saját sikertelenségedért és negatív a hozzáállásod is.

Szóval szerintem a belsődön bőven lenne mit dolgozni. A külsőd meg, ki tudja? Lehet jól nézel ki, csak a belsőd miatt elkerülnek a lányok.

2017. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.-nak teljesen igaza van, de annyit üzennék neki, hogy olvassa vissza amit írt a kérdező! Nem azt kérdezte, miért nincs 100 csaja, hanem, ha nem csak a belső számít, akkor miért hazudják azt?!
2017. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Négyes, most nézem, igazad van. Csak annyira felcseszte az agyam a kérdező a nagy egójával, hogy kiment a fejemből az eredeti kérdés. :D
2017. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!