Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék ilyen fiút? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen fiút? 14/l

Figyelt kérdés

Olyan fiút keresek aki lehetõleg vékony alkatú, nem kell hogy túl magas legyen (170 alatt)

Szereti az animéket, és a könyveket, olyan ember akivel értelmesen lehet beszélgetni de azért humoros ha kell. Õszinte minden esetben.

Egyátalán nem baj ha nem "tökéletes" sõt.



2017. máj. 8. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondoconon pl.
2017. máj. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ott túl bárortalan lennék odamenni bárkihez. :/
2017. máj. 8. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondocon vagy valami internetes (pl: facebook) csoportok!
2017. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
+1
2017. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Ezt hogy érted?

2017. máj. 8. 20:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondocon-t azt én is támogatom, kedves rendes emberekkel van tele , persze van pár fura alak is, mondjuk akiknek női karaktert cosplayelnek és közben ők maguk férfiak, de azokkal nem kell foglalkozni, ha beöltözöl valaminek 100% hogy odamegy hozzád valaki, ha nem öltöztöl be, akkor is van ráesély, hogy valaki leáll veled beszélgetni, ha ez sem akkor esetleg valami kisebb animés találkozó (ugye azért ez, mert akarod hogy szeresse az animét), amúgy nem értem miért fontos ez, mármint gondolom beszélni akarsz animékről, de én pld szeretek pár animét és mégse volt eddig előfeltételem az anime, de ha neked annyira fontos és az életed része akkor persze megértem.

17F

2017. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetetlen lesz a megtalálása. Magamból kiindulva, az ilyen emberek nagyon nem járnak társaságba, vagy csak ritkán haverokkal, akkor is piálni. A tömbieknek igazuk van mondoconon esetleg érdemes lenne megpróbálni, de ott is sok a kocka. Ha ez nem zavar.

Én az internetes ismerkedést nem ajánlom. Kb 2 éve próbálok valakit megismerni, de eddig értelmes embert nem találtam. Habár te lány vagy, kicsit egyszerűbb helyzetben vagy, mert futni fognak utánad a fiúk, és csak válogatni kell. 20f

2017. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek :)
2017. máj. 9. 15:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Az animéken kivül minden illik rám amit írtál:DDD
2017. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TheArtist2001 válasza:
198vagyok de minden más illik rám ;) ha szeretnél beszélgetni akkor írj
2017. máj. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!